תיקו סוער במשחק העונה של ליגה א' צפון: מהומות בסיום, בכי בחדר ההלבשה

ימים, שעות ודקות נספרו במתח וציפייה רבה עד לשריקת הפתיחה של משחק העונה בליגה א' צפון. חדרה תבטיח את העלייה או שהפועל רובי שפירא תיצמד אליה בהפרש נקודה? לבסוף שתי האופציות הללו לא קרו והמשחק הסתיים בתיקו שעבור קבוצתו של עודד קוטר הוא לא מספק ומאוד מאכזב. 

 

המשחק נפתח ביתרון ברור של הפועל רובי שפירא שהגיעה אגרסיבית וחדורת מטרה, ראו שעודד קוטר עשה עבודת הכנה מצוינת וזה השתלם לו בשער יתרון מוקדם של גל אלקנתי בדקה ה-7' . עד לסיום המחצית הראשונה רובי שפירא שלטה באופן ברור במשחק והפועל חדרה התחילה להיכנס ללחץ ובצדק. 

 שחקני הקבוצות על רקע הקהל שלא הפסיק לעודד

 

מחצית שנייה נפתחה עדיין לטובתה של הפועל רובי שפירא אך לאחר חילופים שביצע ניטסל הפועל חדרה, שמיעטה מאוד להגיע למצבים מסוכנים, הצליחה בדקה ה-75' להכניע את רז רחמים וכבשה שער שוויון מרגליו של אליאס זאנה. אגב לגבי רז רחמים, השוער שמע לאורך המשחק קריאות רבות מצד הקהל של חדרה על בזבוז זמן עד שלא הצליח להתעלם מהן ובמשך מספר דקות היו חילופי דברים בינו ובין היושבים ביציע הסמוך לו. 

 

תוצאת התיקו נשמרה עד שריקת הסיום, ניטסל וחדרה יצאו מחויכים ששמרו על פער 4 נקודות מהאורחת שהיא לעומת זאת יצאה מאוד מאוכזבת כיוון שעכשיו היא לא תלויה רק בעצמה אלא גם בהפסד של המוליכה. 

בלטו בקבוצותיהם סעיד דיאב וסלים עמאש. הקשר של הפועל רובי שפירא חילץ כדורים רבים וסיפק מסירות חכמות ובצד השני של ההתמודדות סלים עמאש היה מהדומיננטיים ביותר בהתקפת הפועל חדרה בעיקר במחצית הראשונה של המשחק. 

עמאש. היה חלק משמעותי בהתקפת חדרה 

 

בתום המשחק פרצה מהומת ענק על כר הדשא בין שחקני שתי הקבוצות, כוחות ביטחון הפרידו בין הצדדים. מומו ניטסל מאמן הפועל חדרה שהיה מעורב במהומות נצפה בסיום המשחק מתחבק עם השחקן סעיד דיאב, שתחילה הואשם בתקיפתו ומרגיע אותו והוא יודע שמדובר בשחקן אחר, אמיר דיאב.

 סעיד דיאב. לא היה מעורב באירוע עם ניטסל

 

סעיד דיאב גם התייחס למשחק ולמהומות ואמר ליאללה,ספורט! בסיום: "כל המשחק הכרוז שלהם אמר שאוהדים שירדו לכר הדשא ייענשו בהורדת 10 נקודות אז לא ברור איך אוהדים שלהם נכנסים ומכים שחקנים שלנו, לא משנה אם הם אשמים או לא. הם נכנסו, דחפו והכו שחקנים שלנו."

 

בנושא המשחק עצמו אמר: "תוצאה מאכזבת אבל בסוף תיקו משקף. אין מילים לתאר את התמיכה של הקהל, גם אחרי שספגנו את הגול לא הפסיקו לעודד אותנו. אם ראיתם איך דניאל ברק בכה בסיום המשחק זה רק מראה את זה, זה היה רק בגלל האוהדים. הפועל "רובי שפירא" זו מעצמה"

 

 הקהל של הפועל "רובי שפירא". עידוד מרשים לאורך כל המשחק

 

יצאו מרוצים אך היו מעורבים במהומות. הקהל החדרתי

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload