צעירי כפר כנא שוב הפסידה: "אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה" ומה עשו שאר קבוצות התחתית?

עוד מחזור בליגה א' צפון שהביא איתו קרבות תחתית גדולים כשארבע המועמדות כרגע לירידה שיחקו ביניהן.

 

עירוני טבריה - צעירי כפר כנא

הסיפור של המשחק שייך לאורחת שהגיעה עם חבל על הצוואר ורק ניצחון היה משאיר לה סיכוי לשרוד עוד עונה בליגה א'. צחי אילוז מאמן הקבוצה נאם בחדר ההלבשה לפני תחילת המשחק ואמר לשחקנים: "תילחמו על הכבוד, זה משחק ללא דרך חזרה, תהיו ביחד בלי האשמות".

הנאום הזה יחד עם מצב הקבוצה היו צריכים להחדיר בשחקני האורחת מוטיבציה אך כנראה החולשה שלהם עולה הרוח שניסה להכניס המאמן.

חניכיו של אילוז רגע לאחר נאום המוטיבציה

 

לאחר דקה אחת בלבד כבר עלתה טבריה ליתרון והיממה את האורחת שעוד לא הספיקה להתאושש וכבר ספגה את השער השני כשמועמר קראקה המצויין כבש בדקה ה-7'. טבריה פירקה את כפר כנא מהפתיחה ושמרה על תוצאה עד לסיום שקבע ככל הנראה את גורלה של האורחת. בסיום המשחק נראו שחקני כפר כנא כשהם עם ראש למטה יורדים לחדרי ההלבשה ובראש הידיעה שהם יורדים גם ככל הנראה ליגה. 

 

אחד מאנשי הצוות של צעירי כפר כנא גם התייחס למצב הקיים כשאמר ליאללה,ספורט! "אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה זה ידוע ונקווה ליותר מנס".

צחי אילוז. בדרך לירידת ליגה

 

הפועל כפר כנא - הפועל באקה אל גארביה

משחק חשוב לשתי הקבוצות נערך היום בכפר כנא כשהמארחת ידעה שהפסד יכול לסבך אותה. האורחת הגיעה לאחר תקופה טובה של חודש וחצי ללא הפסד והמצב בטבלה חייב אותם לצאת עם שלוש נקודות.

מחצית ראשונה שקולה כשבעיקר בלטה המלחמה על הדשא על כל כדור, במחצית השנייה ראינו פחות לחץ מצד שתי הקבוצות שקיבלו איתות על התוצאה במגרש בטבריה מה שהרגיע את הרוחות. סוף המשחק האיר פנים לבאקה כשבדקה ה-85' היא עלתה ליתרון חוץ חשוב והצליחה לשמור עליו עד לסיום.

 

צחי טיאר וחניכיו רשמו ניצחון יקר שככל הנראה משאיר אותם בליגה, המארחת תהנה אך ורק מהתוצאה של היריבה המקומית צעירי כפר כנא ולא מהיכולת של שחקניה.

שחקני באקה לאחר הניצחון היקר

 

אסי גלבוע - מ.ס טירה 

משחק תחתית נוסף נערך בגלבוע כששתי הקבוצות יכלו לסבך את עצמן במאבק התחתית. ככל הנראה שתיקו שיקף את יכולת שתי הקבוצות ואף ריצה את שני המאמנים שרק רצו לא להפסיד.

במחצית השנייה האורחת הפעילה לחץ גדול לאחר שהבינה שהתחתית בוערת ובאה על שכרה עם שער שוויון שנותן לה אוויר לעוד שבוע במאבק כשהיא עם 4 נקודות מעל הקו.זה התחיל עם יתרון של אסי גלבוע במחצית הראשונה משער בדקה ה-31' והמחצית נגמרת ביתרון ביתי. 

  

 

מכבי צור שלום - הפועל מגדל העמק

צור שלום היא הצלע הנוספת במאבק התחתית והמשחק היום היה החשוב ביותר שלה כשאירחה את מגדל העמק שגמרה את העונה. המשחק עצמו היה בשליטת המארחת שלא נתנה סיכוי לשחקני האורחת לסכן אותה ובסופו של דבר אף כבשה צמד שערים והבטיחה ככל הנראה עונה נוספת בליגה.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload