עכו פוגשת את נתניה למשחק על עונה שלמה. אחמד קסום:"דרוכים ומוכנים"

לזה קוראים משחק העונה, הפועל עכו יוצאת מחר(שישי) למשחק חוץ קשוח במיוחד מול מוליכת הטבלה מכבי נתניה כאשר לשתי הקבוצות מספר זהה של נקודות ומכבי נתניה ראשונה רק בזכות מאזן שערים טוב יותר. מכל זווית שנסתכל על זה לא מדובר במשחק לפרוטקול בלבד, במיוחד כשהפועל רמת גן אורבת בפינה ורוצה להיצמד עוד יותר לצמרת הגבוהה של הליגה במטרה לסגור פער ולתפוס את אחד המקומות שמהם עולים ליגה. הפסד של עכו או נתניה וניצחון של רמת גן בעילוט מול אחי נצרת יקרב את האורדונים למרחק נקודה מהקבוצה המפסידה והמקום השני אשר מוביל לליגת העל.

שתי הקבוצות נפגשו פעמיים העונה והעכואים ירדו מנוצחים בשתי ההתמודדויות בתוצאות 2:0 ו 4:0. כעת חניכיו של שלומי דורה מגיעים בכושר מצוין אחרי ניצחון על אחי נצרת שהשכיח את אותה תוצאה שהייתה להם דווקא בצד המפסיד שבוע לפני כן בתבוסה לבית"ר רמלה ת"א ומנגד מכבי נתניה שמגיעה אחרי ניצחון 2:0 על בני לוד שהשכיח גם לה תוצאת תיקו מאכזבת מול הפועל ראשון לציון.

בקבוצת הפועל עכו משחקים מדי שבוע מספר שחקנים מהמגזר הערבי ביניהם: החלוץ מוראד אבו ענזה, המגן דיאא לבאבידי, הקשרים מחמוד עבאס ואחמד קסום והחלוצים הצעירים עזאת חלאילה וסקר שאקר שמנסים ועוד ינסו לעזור לעיר הנמל לשמור מרחק מהפועל רמת גן ולקרב את הבטחת החזרה לליגת העל.

אווירה חברית ונפלאה בדרך לליגת העל. נציגי המגזר הערבי בהפועל עכו

אחמד קסום, הקשר של הפועל עכו אמר ל"יאללה ספורט!" לקראת משחק העונה: "אנחנו עומדים בפני משחק מאוד חשוב ונבוא אליו דרוכים ומוכנים, המוטו שלנו להציג כדורגל נאה ולנצח בכל משחק".

קסום גם סיפר על שיתוף הפעולה עם שאר החברים מהמגזר הערבי בקבוצה:"אנחנו נותנים את הכל לטובת הפועל עכו וזה מעודד שהמועדון במשך שנים דוגל ואוחז בשחקנים מהמגזר, יש כאן אווירה חברית ונפלאה עם שאר חבריי ולא משנה מי משחק העיקר שכולם יתנו את הכל וניתן את הכל במשחק מחר".

דרוך ומוכן. אחמד קסום

מתוך : הדף הרשמי הפועל עכו

#אחמדקסום #הפועלעכו

כתבות נוספות