מהראן ראדי מעביר מסר לשחקן ליגה א' לקראת משחק העונה

בתחילת העונה הגיע סעיד דיאב, הקשר הצעיר והמוכשר, מהעיר טמרה להפועל "רובי שפירא" והיה אחד משחקני החיזוק של קבוצת האוהדים שרק עלתה לליגה א' צפון במטרה ברורה להמשיך לטפס בסולם הליגות. אחרי דרך לא פשוטה ומלחמה צמודה עם שתי יריבות קשות, ביום שישי הקרוב מחכה להפועל "רובי שפירא" המשוכה הקשה ביותר העונה כשתפגוש את המוליכה הפועל חדרה למשחק על עונה שלמה, משחק שיכול להשאיר לה את הסיכויים להגשים את חלום עליית ליגה או לנפץ אותו כמעט לגמרי.

הקשר פתח העונה ב-23 משחקי ליגה ושותף ב-26 משחקים, בסה"כ רשם עד כה שלושה שערי ליגה במאזנו והפך לאחד מחביבי הקהל שלאחרונה אף הכתיר אותו כמצטיין אחד המחזורים שלה וזאת לאור יכולת נפלאה שהציג בניצחון קבוצתי חשוב.

נכנס במהרה ללב של הקהל. סעיד דיאב

דיאב, בן 22, גדל במחלקת הילדים של קריית אתא ושם גם פיתח את הקריירה הקצרה שלו עד נקודת המפנה הגדולה שהגיעה בשנה שעברה כשפגש את מ.ס אשדוד. סעיד יצא להיבחן וכבר הצטרף לאימונים למשך שבועיים בהם התרשמו ממנו מאוד, אך רגע לפני שלבש את המדים האדומים צהובים משהו השתבש וקריית אתא דרשה עליו סכום כסף גדול מאוד, מה גם שרצתה שהשחקן הצעיר שיישאר אצלה ויעזור לה לעלות ליגה . סעיד החליט שלא להישאר ואת השנה שחלפה העביר בליגה הפלסטינאית עד שחזר העונה הנוכחית לליגה א' צפון והצטרף לקבוצת האוהדים.

מלבד העובדה שכמעט חתם במ.ס אשדוד, שם גם קיבל סעיד את הכינוי שלו "מהראן ראדי עם רגל שמאל". הבוחנים שלו זיהו דמיון רב בין השניים בצורת המשחק שלהם ומאז דיאב שמע את זה עוד פעמים נוספות: "אמרו לי את זה הרבה שאני מזכיר אותו, זה חלום להיות כמו מהראן ראדי".

שחקנים חולמים לעבור דרך זהה לשלו. ראדי

מהראן ראדי, אחד השחקנים המוכשרים של הפועל ב"ש, כעת גם מכיר את השחקן שקיבל כינוי על שמו והעביר לו מסר קטן לקראת משחק העונה: "מרגש אותי מאוד. האמת שנפגשתי עם הרבה מעריצים לאורך הקריירה אבל אף פעם לא היה לי שחקן כדורגל שהוא דומה לי וזה מחמיא מאוד. מפה אני מאחל לו שיעשה את אותה דרך ואפילו יותר ושיגיע להישגים גדולים יותר מאלו שאני הגעתי אליהם. כמובן מאחל לו גם בהצלחה במשחק החשוב שמצפה לו ביום שישי".

עוד בנושא משחק העונה, מסתבר שבליגה הבכירה יודעים מה צפוי להיות מחר במגרש בחדרה: "את האמת אני בקושי עוקב אחרי התקשורת, גם התקשורת הגדולה, אבל חברים שלי מעלים את הסיקורים ברשת וראיתי שהיה קרב בין חדרה ואיכסאל שהייתה מובילה. מכיר את האירוע בשישי הקרוב ויודע מה החשיבות שלו עבור הפועל רובי שפירא שנכנסה לתמונה והיא זו שנאבקת על המקום הראשון עם הפועל חדרה".

#סעידדיאב #מהראןראדי

כתבות נוספות