כפר "סכנה-נא". איציק נאש :"צעירי כפר כנא לא מעניינים, ניצחון מחר ייתן הרבה שקט"

שתי הקבוצות מהכפר הגלילי כנא ייצאו מחר למשחקי המחזור כשהן בסכנת הדחה, בעוד שהפועל כפר כנא במצב יותר טוב מצעירי כפר כנא שנמצאת עמוק בתוך הבוץ קרוב מאוד לירידה לליגה ב'.

הפועל כפר כנא - בקה אל גרבייה בהפועל כפר כנא רוצים להביא שקט לקבוצה ולהתרחק כמה שיותר ממקום שמוביל למבחנים מול קבוצות מליגה ב' ובטח מהמקום האחרון אותו שמוביל ישירות לליגה ב' ואותו מאיישת הקבוצה העירונית השנייה וזוהי צעירי כפר כנא. בכפר כנא בטוחים בניצחון והתרחקות ממעמקי הטבלה, מה גם שניצחון שלה עלול לשרת את צעירי כפר כנא שתנסה לנצח את טבריה ובעזרת העובדה שתעקוף את בקה אל גרביה היא תוכל לצאת למסע היחלצות העגלה מהבוץ.

איציק נאש שחקנה של הפועל כפר כנא אמר ל"יאללה ספורט" לקראת המשחק: "אני בטוח שננצח את בקה אל גרבייה, צעירי כפר כנא כרגע לא מעניינים, המשחק הזה חשוב לנו ובשביל עצמנו בלבד וניצחון יביא לנו שקט לקראת היישורת האחרונה של העונה".

נאש(משמאל). רוצה שקט לישורת האחרונה של הליגה

עירוני טבריה - צעירי כפר כנא

צעירי כפר כנא נאחזת בכל שביב של תקווה, אחרי המהפך האדיר מול אסי גלבוע לפני שבועיים, הגיעה עוד מפולת והקבוצה הפסידה למובילת הטבלה הפועל חדרה. כעת הקבוצה מאיישת את המקום האחרון ובכפר כנא יקוו שיצאו מטבריה עם שלוש נקודות בזמן ששאר הקבוצות שנלחמות יחד איתם על הירידה יאבדו נקודות וכך יוכלו לעקוף שלוש קבוצות בטבלה.

כוכב המחזורים האחרונים של הקבוצה השוער שרבל אדביה, שהציל אותה מלא מעט ספיגות במשחקים האחרונים, אמר ל"יאללה ספורט!" לפני המשחק החשוב: "אין לנו מנוס אחר חייבים לנצח, נכנסנו לשלבים המכריעים, ניצחון מחר והפסד של בקה ייתן לנו לעקוף כמה יריבות בטבלה. האווירה באימון נהדרת, ומצב הרוח מרומם בעזרת השם ניצחון"

נחוש להשיג ניצחון. אדביה

#שרבלאדביה #איציקנאש #צעיריכפרכנא #הפועלכפרכנא

כתבות נוספות