הקהל בכוננות שיא למשחק העונה בליגה א' צפון:"הכפר עומד מאחוריו, יגיעו לתמוך"

הספירה לאחור החלה ומחר כולנו נשמע את שריקת הפתיחה של המשחק הכי חם בליגה א' צפון, משחק העונה בין הפועל חדרה להפועל "רובי שפירא" כשעליית ליגה מונחת על הכף ועל המגרש מצפה לנו מפגש בין שתי קבוצות שיעשו הכל ובכל דרך אפשרית כדי לצאת מנצחות. רגע לפני האירוע הגדול, נתמקד באחד השחקנים שיילחמו על כר הדשא בצד הקבוצה המארחת, זה הזמן לגלות מה או יותר נכון מי עומד מאחורי השם סלים עמאש.

עמאש שנולד וגדל בכפר ג'סר אל זרקה, פתח העונה ב-15 משחקי ליגה ושותף ב-22 משחקים סה"כ תוך כדי שהוא רשם לזכותו חמישה שערי ליגה. לא סתם החלוץ המוכשר אהוב ומוכר בקרב הקהל, עמאש שגילו תואם את מספר המשחקים בהם שותף העונה(22) בילה כמעט את כל השנים בהן הוא משחק כדורגל בהפועל חדרה.

כמעט ולא הכיר קבוצה אחרת מלבד חדרה. עמאש

את דרכו החל עמאש בגיל 9 במגרש הכדורגל של ג'סר אל זרקא כחלק מפרוייקט פעילות חינוך וחברה בשיתוף עם הפועל תל אביב, שנתיים לאחר מכן עבר למחלקת הילדים של מכבי חיפה שם שיחק שם שלוש שנים עד שעבר למחלקת הנוער של הפועל חדרה בה נשאר עד המעבר לבוגרים.

כאן הכנסנו לתמונה את אחמד חליל, חבר מועצת ג'סר אל זרקא, היום חבר טוב של סלים וגם היה המאמן הראשון שלו בקבוצת הילדים של הכפר. המשפטים הראשונים שאמר חליל על סלים יצאו כאילו שהם ישבו בתוך הלב ורק חיכו לפרוץ החוצה: "סלים כבר מזמן היה צריך לשחק בליגה בכירה יותר לפחות בלאומית או להיות שייך לסגל קבוצה בליגת העל, אך הוא רק בן 22 ואין ספק שיש לו את הכישרון".

עוד הוסיף חליל:"הבעיה של סלים היא שמאז שעזב את הילדים של מכבי חיפה נשאר בחדרה שרק לפני עונה היא הסכימה להשאיל אותו להפועל באקה שהיא קבוצה מאוד קטנה בליגה א". אגב, בבאקה אל גרביה כבש עמאש 9 שערים והפגין יכולת טובה, לא סתם בעלי הקבוצה בה התפתח היו מרוצים מחזרתו ובתחילת העונה אמרו שהכישרון והיכולת של השחקן יעשו הרבה צרות לכל הגנה והם מאושרים להחזיק בסגל שחקן כמו סלים שהוא שחקן ברמה גבוהה.

עמאש (במרכז) בקבוצת הילדים של ג'סר אל זרקא. בקצה השמאלי חבר הקבוצה ובן הכפר טאלב טוואטחה

חליל הוסיף בהתרגשות רבה: "אני מקווה שהוא יעלה לליגה הלאומית יחד עם חדרה כבר ביום שישי הקרוב. בכפר יש אהדה גדולה לסלים, עמאש זו המשפחה הכי גדולה בכפר והרבה אוהבים אותו כאן. יגיע הרבה קהל מהכפר לתמוך ולעודד אותו מהיציע".

אם כך, שחקני הפועל חדרה ביניהם סלים צפויים לקבל לא מעט תמיכה ביציע במטרה ברורה לעזור להם להגשים את החלום שנראה עכשיו קרוב מתמיד להתגשם. האם סלים עמאש אכן יגיע לליגה הלאומית כבר בעונה הבאה אבל יחד עם הפועל חדרה?

חולמים לסיים כך את המשחק גם מחר. שחקני חדרה בחגיגות ניצחון

#סליםעמאש

כתבות נוספות