זועבי, נסאר, מחאמיד ואבו קטיפאן קיבלו את הקרדיט במהפכת ההרכב של קשטן: "נלחמים בשביל הכבוד שלנו&

לא מעט דובר לאחרונה על מה שקורה בתוך עירוני קריית שמונה ולראייה המהפכה שביצע תמור קשטן בהרכב שראינו אמש (ראשון) בתיקו מול מ.ס אשדוד. אם נניח רגע בצד את מה שקרה סביב בחירת ההרכב וההחלטה להושיב את השחקנים הבכירים בספסל, נתמקד לרגע במי שהמהפכה הזו באה לטובתו - השחקנים הצעירים.

ארבעה מתוך אחד עשר השחקנים שפתחו אתמול הם שחקנים צעירים ונחושים שקיבלו מקשטן את ההזדמנות להוכיח את היכולת שלהם. אנאס מחאמיד, אמיר נסאר, נזאר אבו קטיפאן ומהדי זועבי הם חלק מאותם שחקנים מדוברים וככל הנראה הם יקבלו את המושכות גם במשחקים הבאים. נסאר וזועבי קצת יותר מוכרים לכולנו וראינו אותם מקבלים כבר מספר פעמים את ההזדמנות, נסאר אף קיבל זימון לנבחרת הצעירה במסגרת ההכנות למשחק האחרון נגד ספרד. לעומת זאת מחאמיד ואבו קטיפאן הם שחקני נוער, עבור מחאמיד זו הופעתו השנייה בלבד בקבוצת הבוגרים ואילו עבור אבו קטיפאן זו הייתה הופעת בכורה.

שוחחנו ביאללה,ספורט! עם השוער הצעיר מהדי זועבי, מי שעמד בין הקורות במקומו של איתמר ניצן, על המשחק אמש והאווירה בתקופה האחרונה במועדון הצפוני:

מהדי, מהפכה בהרכב שלכם אתמול, המצב הזה שירת את השחקנים הצעירים בקבוצה ואותך בפרט כי קיבלת את הקרדיט בשער.

האמת שאתמול לפני המשחק ישבנו ארבעתנו ודיברנו איזו הרגשה טובה, כמה כיף להיות בהרכב ושאנחנו צריכים לתת הכל.

קיבל את ההזדמנות בשער. זועבי

למרות שלא ניצחנו ממשיכים הלאה כי העונה לא נגמרה ולא משנה מי שיחק הכי חשוב שעצרנו את ההפסדים ונלחמנו כמו שצריך. נכון שעלינו עם הרכב קצת חסר ניסיון אבל ראו שחקנים שנלחמים ורוצים להראות למועדון שיש על מי לסמוך.

צמד המילים "שחקנים שנלחמים" כבר קיבל משמעות גדולה בקריית שמונה. יש שחקנים שמרגישים שאין על מה להילחם?

משחקים על הכבוד שלנו. יש בקבוצה שחקנים שרוצים להוכיח את עצמם וילחמו בשבילה ובשביל הכבוד. אני יכול להגיד על עצמי שכל עוד שאני משחק אני אתן את כל כולי לקבוצה ולא אחשוב על עצמי הכי חשוב זה קבוצה זה לפני הכל.

אתה רואה את עצמך מתקדם לעמדת השוער הראשון בקרוב?

יש לי חוזה בקריה לעוד 3 שנים למרות שבשנה הבאה אני אהיה עדין שוער שני אני אמשיך לעבוד קשה. סבלנות, אמונה, עבודה קשה ובסוף הכל יגיע בעזרת השם, כרגע אני צריך לעבור את השנה עם טעם טוב וזה הכי חשוב.

מאמין שהעבודה הקשה תשתלם לו

היחסים בין השחקנים לתומר קשטן היו נראים קצת מעורערים לאחרונה, אולי גם ההודעה על סיום התפקיד שלו הייתה מוקדמת מדי. אתה מרגיש את זה?

לי באופן אישי יש יחסים טובים מאוד עם תומר קשטן, הוא מאמן טוב וגם בן אדם טוב והחלטה שלו זו החלטת מאמן והחלטה של מאמן תמיד מקבלים. נכון שהודיעו על העזיבה שלו וככה זה בכדורגל אתה לא יודע מה קורה שנה הבאה מאמן חדש ואי אפשר לדעת מה הוא יחליט בגלל זה אני מקפיד רק לעבוד קשה ושומר על סבלנות.

#מהדיזועבי #אנאסמחאמיד

כתבות נוספות