קפטן אמיתי: תיקו אדום דרמטי בסמי עופר, לאלא כבש ולא חגג מול הפועל תל אביב

איזה משחק ענק קיבלנו בסמי עופר, כל כך הרבה מצבים של שתי קבוצות לא נראו מזמן. הפועל חיפה הפתיעה כשפתחה את המשחק עם מהראן לאלא הקפטן על הספסל וזאת על אף ששלומי ארביטמן, השחקן שבתקופה האחרונה התחלק איתו במקום בהרכב שלו בתקופה האחרונה , פצוע ונשאר מחוץ לסגל במשחק הזה וכך יהיה גם עד תום העונה.

לאלא, שכבש היום את שערו ה-11 בכל המסגרות והוא גם מלך השערים של הקבוצה, אחראי על מספר משחקים לא מבוטל של בהם כבש שערי הכרעה או שיוויון לכל הפחות אך גם זה לא עזר לו לקבל את הקרדיט באחד עשר של קלינגר הערב.

שבע דקות בלבד לאחר פתיחת המשחק אולי היו לא מעט קולות שהצדיקו את הבחירה של קלינגר לפתוח עם אדילסון בהייה וזאת לאחר שהאחרון כבש שער יתרון מוקדם, אך לאלא שנכנס כמחליף בדקה ה-68' כבש גם הוא שער יתרון נוסף לזכות הפועל חיפה כך שכל השיקולים להסכים או לא להסכים עם קלינגר מופנים כעת למקומות אחרים: הוותק של לאלא, הניסיון, העובדה שמדובר במשחק מול קבוצה שיש לו עבר מפואר ובה גם רשם את התקופה הטובה בקריירה שלו. כל אלו אל מול היכולת הפחות טובה של בהייה בתקופה האחרונה שזכור לכולנו מהמשחק המרהיב מול בית"ר ירושלים אך מאז קשה להצביע על משחק בו הוא בלט וגם הכריע.

למרות הוותק הוא נלחם על מקום בהרכב. לאלא

תמונה מתוך: העמוד הרשמי הפועל חיפה

השיח סביב השחקן בן ה-35 יימשך בתקופה הקרובה אך ורק משום שהוא ממשיך להוכיח ללא ספק שלא משנה מתי יקבל את ההזדמנות הוא יהיה שם בשביל הקבוצה, ימשיך להבקיע ולהיות משפיע. אגב בנושא השער שהבקיע הערב ולאור השיח הבלתי פוסק סביב עניין חגיגות השערים בשאלה המרכזית מי צריך לחגוג מול האקסית ומי לא, במקרה של לאלא הייתה תשובה ברורה ולאחר שכבש את שער היתרון הידיים למעלה סימנו לכולם כמה מקום וחשיבות יש להפועל תל אביב אצלו.

מי שימשיך לקבוע האם לאלא יקבל קרדיט בהרכב במשחקים הבאים או לא זהו מאמן הקבוצה ניר קלינגר אך בינתיים הוא התייחס למצב הקבוצה כשאמר :"מאוכזב מהתוצאה אך לא מהנקודה שמקדמת אותנו לעונה רגועה". סיום העונה באמת צפוי להיות רגוע אצל האדומים שחורים כיוון שקבוצות אחרות ככל הנראה יהיו אלו שיאבקו על הירידה לליגה הלאומית אך גם לקלינגר בעצמו צפויות עוד לא מעט דרמות וקבלת החלטות מחוץ לכר הדשא.

#מהראןלאלה #הפועלחיפה

כתבות נוספות