פוסט ירושלים. חלאילה:"דובר בית"ר? לא דיברנו מאז ולא אכפת לי ממנו, אני אתעלם"

מחר(שבת) תצא בני סכנין למפגש עם בית"ר ירושלים באצטדיון טדי במסגרת משחקי הפלייאוף העליון והמלחמה על המקום הרביעי. בפעם האחרונה ששתי הקבוצות נפגשו זה נגמר בהאשמות קללות ומלחמה ביציעים והמגרשים הוירטואלים, בעיקר בפייסבוק. אפשר להגיד שהמשחק של בית"ר ירושלים ובני סכנין הפך לאחד המסקרנים באירועים שמחוץ לכדורגל ולמגרש. בפעם האחרונה זה נגמר בפוסט פייסבוק של דובר בית"ר אושרי דודאי בו הטיח בפני קפטן בני סכנין ש"הוא בושה לכדורגל ולמושג בן אדם" והתפלא "איך הוא מחזיק בתארים אקדמיים בחינוך". בדו"ח המשקיף גם נכתב: "לאחר סיום המשחק, בתוך מנהרת השחקנים ובסמוך לאזור הראיונות ואזור הכניסה לחדרי ההלבשה, בעת שמאמן בית"ר ירושלים המתין לראיון בצוותא עם דובר הקבוצה, הגיע למקום קפטן סכנין, חאלד חלאיילה, והחל לקלל את דובר בית"ר ירושלים, אושרי דודאי. אנשי סכנין לקחו מהמקום את חלאיילה. דובר בית"ר לא הגיב, שתק ונכנס לחדר ההלבשה של קבוצתו".

מרוכז רק במשחק. חלאילה

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

יממה לפני המפגש המסקרן של בני סכנין מול בית"ר ירושלים, שוחחנו ביאללה,ספורט! עם קפטן הקבוצה חאלד חלאילה שגם התייחס לאירועי המפגש האחרון: "לא השלמתי עם דובר בית"ר, לא דיברנו מאז ואת האמת לא אכפת לי ממנו ואני לא נותן לו חשיבות להבדיל מהמשחק עצמו שלו אני נותן חשיבות גבוהה. אנחנו באים לשחק טוב ולחזור עם מלוא הנקודות, כולם יודעים שאני מחוץ למגרש הכדורגל אני בן אדם עם רוח ספורטיבית גבוהה. המשחק הקרוב הוא לא עוד משחק מול בית"ר, ניצחון חוץ יקרב אותנו אל המקום הרביעי אליו אנחנו שואפים"

עוד התייחס חלאילה לנושא אי הכנסת הקהל של סכנין למשחקי חוץ בטדי:"הקהל לא יופיע למשחק אבל תמיד איתנו, הקהל בלב שלנו. אני וכל שחקני הקבוצה משחקים למען ובשביל הקהל וזה אחד הדברים שהכי מניעים את הקבוצה ליכולת שיא גם בדוחא וגם במגרשי חוץ, כולם נוטים לכנות את הקהל שלנו "השחקן ה-12" אני אומר שקהל סכנין הוא השחקן שמספרו 1 ולא 12".

הקהל של סכנין. לא יוכל להגיע לתמוך

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

בנושא סגל הקבוצה, בני סכנין התבשרה השבוע בבשורה פחות משמחת. עטאא ג'אבר, הקשר שרק בחלון ההעברות האחרון הצטרף לשורותיה, לא יהיה כשיר עד תום העונה עקב פציעתו במשחק האחרון מול מכבי פ"ת שאובחנה כחמורה. מלבדו יעדרו גם רמזי ספורי ועלי עותמאן שסובלים מפציעות ומי שיחזור לסגל הוא ז’אורז’יניו שלא שותף במשחק האחרון עקב צבירת צהובים.

רוצים את המקום הרביעי וינסו להגיע אליו למרות כל הקשיים. מימין ג'אבר הפצוע

תמונה מתוך: הדף הרשמי בני סכנין

#חאלדחלאילה #בניסכנין #עטאאגאבר

כתבות נוספות