ליגה א' צפון: חדרה מכינה את השמפניות, צעירי כפר כנא מתקרבת לליגה ב' בצעדי ענק

ליגה א' צפון בשיאה וכמעט לפני שהמחזור הנוכחי מסתיים הצמרת נשארת צמודה ולגבי התחתית? בכל שבוע אומרים אותו דבר וכל שבוע זה רק הופך לקשה ומסובך יותר, התחתית בוערת.

צעירי כפר כנא - הפועל חדרה

איזה קרב קצוות קיבלנו במגרש בכפר כנא, המארחת נלחמת על חייה מהמקום האחרון והאורחת רוצה לסגור את סיפור העלייה לליגה הלאומית מהמקום הראשון. עוד לפני שהתחילה ההתמודדות בין הקבוצות נרשם אירוע לא נעים מחוץ למגרש כאשר האוהדים לא הצליחו להיכנס בצורה חלקה משום ששערי האצטדיון היו נעולים והחלה מהומה קלה עד להתערבות המשטרה.

המחצית הראשונה החלה עם פחות כדורגל יותר עצבים, חדרה מבחינתה הגיעה במטרה לסמן עוד וי במגרש לא קל ולאחר 30 דקות הרגישה שהמשחק יכול ללכת בקלות יותר כשכרטיס אדום נשלף לעבר שחקנה של צעירי כפר כנא, אורן עידו.

בדקה ה-40' עוד אירוע חריג במגרש בכפר כנא כשהתקפה של חדרה הסתיימה בהכשלה ברחבה, נפסק פנדל לאורחת שהלהיט את רוח האוהדים המקומיים ביציע שטענו לשריקה לא מוצדקת אך לאחר שנרגעו הרוחות אלירן חודדה בעט וכבש, שער יתרון למוליכת הטבלה שנשמר עד הירידה להפסקה.

האוהדים המקומיים זעמו בשריקה לפנדל

הרוחות לא נרגעו והמחצית השנייה התעכבה בפתיחתה לאחר שאוהדי כפר כנא מחו באגרסיביות ורק בהתערבות השחקנים הם נרגעו והמחצית השנייה יצאה לדרך. קבוצתו של צחי אילוז ידעה שאין מה להפסיד והיא חייבת להשיג שוויון, בחדרה עלו יותר רגועים והאקשן היה יותר ביציעים מאשר על המגרש. משחק אגרסיבי וחסר יצירתיות המשיך על כר הדשא אך בדקה ה-77' הגיעה ההתמודדות לסיומה כששער נוסף שכבש דודי הלל לזכות חדרה סגר את הסיפור, כפר כנא קיבלה מכה נוספת והיא תצטרך הרבה מעבר לכדורגל בכדי להישאר בליגה, מנגד אצל חדרה השמפניות כבר עמוק עמוק במקרר ומחכים לאישור הרשמי לחגיגות.

חושבים רק על הלאומית. שחקני הפועל חדרה

סלים עמאש, שנכנס כמחליף במחצית השנייה, אמר בסיום המשחק ליאללה, ספורט!: "מאושרים מהתוצאה, שום דבר כבר לא יכול לעצור אותנו אנחנו נמצאים בכושר שיא"

הפועל באקה אל גארבייה - עירוני טבריה

המארחת הגיעה במומנטום טוב שנעצר רק לטובת פגרה והאורחת דווקא במומנטום פחות חיובי, זה הקרב איו ציפינו היום כשצחי טייאר וחניכיו אירחו את אילן סויסה וחניכיו שהובסו בשבוע שעבר.

הרבה דובר סביב המשחק במשך השבוע החולף בעיקר סביב האורחת שהייתה בכותרות לאחר תבוסה ביתית ולא צפויה והשמועות ברשת חגגו, באקה לעומתה התנהלה בצורה שקטה כמו שהיא אוהבת.

מחצית ראשונה בשליטת המארחת שפתחה היטב עם ביטחון אך ללא מצבים מסוכנים מדי, בטבריה מיעטו לסכן את שוער באקה והמחצית נגמרה בשוויון מאופס. כנראה שהמחצית השנייה הייתה לפרוטוקול כשגם היא התנהלה בגלים שקטים ואכזבה מצד שני הצדדים נרשמת כשהמשחק נגמר בתיקו מאופס והוריד את באקה אל המקום לפני אחרון.

לא יצאו מרוצים היום. שחקני באקה

מ.ס טירה - מכבי צור שלום

קרב תחתית גדול קיבלנו במגרשה הביתי של טירה שארחה את צור שלום מהמקום הלפני אחרון. המארחת שידעה להוציא נקודות דווקא נגד הקבוצות הגדולות של הליגה הגיעה למשחק עם רוח לחימה אדירה וה השתלם לה, שני שערים עד הדקה ה-60' גרמו לטירה לחשוב שהמשחק בידיים שלה אך שם הדרמה רק החלה. בדקה ה-65' שער מצמק של צור שלום פתח את המשחק והלחץ על שערה של המארחת הלך וגבר.

המילה מהפך ככל הנראה הדהדה בראשם של שחקני צור שלום שתוך 17 דקות כבשו שני שערים נוספים והפכו את התוצאה ל 3:2 מטורף. סיום דרמטי ביותר ועלייה למקום ה12 מצד צור שלום ואילו טירה מסבכת עצמה עוד יותר עם הפסד ביתי מביך וירידה עד ל3 נקודות מהקו האדום.

עירוני קריית אתא - מכבי דליית אל כארמל

בקריית אתא ידעו שתיאורטית נותר סיכוי לפלייאוף עליון אך ביכולת כמו שהפגינו עד כה זה נראה רחוק, לעומתה המארחת ידעה שניצחון והמילה הישארות הייתה מתנוססת בחדר ההלבשה.

משחק שלא התעלה לרמה גבוהה והיה מלא בעיקר בחוסר ריכוז של הקבוצות הביא את האורחת להבקעת שער עצמי מראשו של חסיב אבו רוקון, שדווקא היה בתקופה טובה עד למשחק זה, הסתיים סיום עם ניצחון ביתי של הקבוצה מהקריות והסתבכות מיותרת של דליית אל כארמל בתחתית. דלייה תצטרך לא למעוד במחזורים שנותרו ובטעות להפוך ליורדת השנייה.

#הפועלחדרה #הפועלבאקהאלגארבייה #צחיטיאר #סליםעמאש #עירוניטבריה

כתבות נוספות