ההשפלה מול ת"א\רמלה כבר מאחוריהם. אבו ענזה:"לא ציפינו להפסיד, נחזיר לקהל מחר"

את יום שישי האחרון הפועל עכו רק רצתה לשכוח וכמה שיותר מהר. הקבוצה שהייתה במומנטום הטוב בליגה ואף הצליחה לעקוף את המוליכה מכבי נתניה, לבטח לא ציפתה לירידת מתח בדמות תבוסה מהדהדת. לאחר ההפסד וההבנה שרגעי ההכרעה של העונה בפתח, החליטו בעכו לא ליפול מבחינה מנטלית ומבחינתם ההפסד כבר מאחור והפנים קדימה כשהמטרה הייתה ונשארה עליית ליגה.

המשימה הבאה של הפועל עכו היא כבר מחר כשתארח את אחי נצרת, על פניו קבוצה ש"אין לה על מה להילחם" כיוון שהיא בפלייאוף העליון ואין לה סיכוי לעליית ליגה, אך הרוחות בנצרת משדרות לחימה והרבה רצון לנצח את המשחק הזה במטרה להשיג את המקום הרביעי בסוף העונה. ואגב, נצרת היא גם הקבוצה הראשונה והיחידה שהצליחה לנצח את מכבי נתניה העונה כך שפחות מפחידה אותה העובדה שעכו מחזיקה כבר זמן רב את המקום השני בטבלה והצליחה לגעת גם במקום הראשון.

מי שעבר שיפור משמעותי במשחקיו האחרונים הוא חלוץ הקבוצה מורד אבו ענזה. על אף כמות הביקורות שקיבלו השחקנים לאחר המשחק האחרון ובצדק, אם נסתכל קצת יותר אחורה ולא על משחק בודד אבו ענזה שיפר משמעותית את היכולת שלו ומעבר לכך בחודש וחצי האחרונים כבש את כמות השערים שהיו לו במשך חצי שנה לפני כן.

שחקני הפועל עכו רוצים לשחזר את התמונה הזו גם מחר

שוחחנו ביאללה,ספורט! עם מורד אבו ענזה ששפך את ליבו על התקופה האחרונה ועל זאת שתתחיל כבר ביום שישי הקרוב:"את האמת הייתה לנו הכנה מצוינת למשחק נגד בית"ר ת"א/רמלה וממש לא ציפינו להפסיד, מעתה כל משחק הוא גמר ומחר מתחיל הגמר הראשון בבית נגד אחי נצרת, אני מקווה שנחזיר לקהל שלנו על ההפסד המאכזב בשבוע שעבר".

אבו ענזה גם התייחס לעובדה שכמעט כל הפסד של הפועל עכו מסתיים בספיגת שערים גדולה: "שלומי דורה דיבר איתנו על העניין הזה שאסור לנו להתחיל להמר וללכת כל הקופה אחרי שסופגים גול ולצערי זה מה שקורה לנו השנה"

בנושא השיפור ביכולת שלו אמר: "אני באתי השנה לעכו על מנת לעזור לקבוצה לחזור לליגת העל. בתחילת העונה לא הלך לי כמו שרציתי אבל תמיד האמנתי בעצמי, כולם רואים כמה טוב זה עשה שקיבלתי את חולצת ההרכב ואני לא מוכן לוותר עליה עד סוף העונה"

#מורדאבוענזה #הפועלעכו

כתבות נוספות