חלום הגביע התנפץ. חלאילה:״מאוכזב מאוד, הגיע לנו יותר״

הפועל רמת גן, שקיבלה את התואר "נולדה לגביע", כמעט עשתה זאת שוב אך תיאלץ להסתפק בחצי גמר הגביע בלבד אחרי משחק שמשך לא מעט אוהבי נוסטלגיה בכדורגל לצפות בהתמודדות ולקוות ששוב הקבוצה שהניפה את הגביע פעמיים בעברה כנגד כל הסיכויים תעשה את שלה ותשאיר סיכוי להפתעה נוספת במשחקי הגביע.

המשחק התחיל עם התלהבות של רמת גן שמצידה נחשבה ל"סוג של פייבוריטית" לאור עברה במעמדים אלו, בני יהודה לעומתה הגיעה לחוצה הן מהמחשבות על הדחה כנגד קבוצה מליגה נמוכה יותר והן ממאבק ההישארות בליגת העל. הדקות הראשונות היו שקולות כשהחבורה של ניסן יחזקאל לא הראתה עליונות, אך לפתע בניגוד גמור לפתיחת המשחק התקפה מתפרצת מצד שמאל הסתיימה בשער של תגלית העונה של בני יהודה, יהונתן כהן וטעות קשה של שוער האורודונים, אלדר פשכצקי.

הקהל הכתום הגיע לתמוך

במחצית השנייה מאמן רמת גן, ליאור זדה, החליט על חילוף כפול כשאחד השמות הוא אמיר חלאיילה, זה שברבע הגמר נכנס מחליף בדקות הסיום וקבע מהפך על הפועל חיפה, עם שער ובישול שניות לפני סיום המשחק ואולי המאמן קיווה שהוא יעשה זאת גם הפעם. קצת אחרי פתיחת המחצית נרשמה החמצת המשחק, לירן כהן החטיא ממרחק חמישה מטרים לבד מול השער וחלום הגביע של הפועל רמת גן התחיל לאבד גובה. מאותו רגע ועד לסיום נרשמו התקפות מצד לצד אך כל זה לא עזר לקבוצה מהליגה הלאומית לשחזר את הישגה מלפני 7 שנים ובני יהודה היא העולה לגמר הגביע.

אמיר חלאיילה, הכישרון הצעיר והמבטיח בן ה-19, היה זה שבמו רגליו הביא את רמת גן למעמד חצי הגמר עם הופעה מושלמת ברבע הגמר. אמיר הגיע בחודש ינואר לקבוצה והחל את דרכו עם רמת גן למעשה רק מהרבע גמר כשבמסגרתו בסיבוב הראשון מול הפועל חיפה הוא לא שותף, אך בגומלין כבר השאיר חותם כשנכנס כמחליף ובעצם שער שוויון דרמטי שלו ובישול הביאו את רמת גן לחצי הגמר.

רצה להיות חתום גם על הכרטיס לגמר. חלאיילה

אמש במשחק חצי הגמר ציפינו לראות את חלאיילה עולה בהרכב לאור היכולת הטובה אותה הציג אך שוב עלה כמחליף והפעם הנסיונות של הקשר לעשות מהלכים אישיים ולהכניס כדורים לרחבה לא הניבו תוצאות.

בראיון ליאלה,ספורט גם התייחס חלאיילה למשחק ואמר:"אני מאוכזב לא קצת, אלא הרבה, היינו טובים יותר והגיע לנו להבקיע. עכשיו אנחנו מרוכזים במשימה לעלות ליגה ואני מקווה שנשלים אותה".

#אמירחלאילה #הפועלרמתגן

כתבות נוספות