רעננה רגע לפני הישארות סופית בליגה. כליבאת כבש: "השער הזה מוקדש לאמא שלי"

הפועל רעננה פגשה את הפועל כפ"ס בדרבי השרון למשחק בו נאבקות שתי הקבוצות שחוששות מאוד מירידה, אמנם כפ"ס במצב הרבה יותר חמור אך גם רעננה הייתה זקוקה לניצחון כדי להתקרב להבטחת ההישארות שלה בליגת העל.

המשחק נפתח לטובתה של כפ"ס שגם הצליחה להגיע למצבים מאיימים ולסכן את שער היריבה אך הסכנה לא הניבה תוצאות וכפ"ס לא הצליחה לכבוש. להבדיל ממנה הפועל רעננה הצליחה לנצל את המצבים שהגיעה אליהם ושערים של מוחמד כליבאת ודור חוגי העניקו לה ניצחון חשוב שמקרב אותה מרחק נגיעה מהישארות סופית בליגה.

כובש השער הראשון, מוחמד כליבאת, הגיע להפועל רעננה בחלון ההעברות האחרון ומאז מבחינה מקצועית הוא רושם תקופה טובה מאוד במדים האדומים. זהו שערו השני של כליבאת בקבוצתו החדשה ובכך נכון לעכשיו הוא כבש את כל כמות השערים שלו מתחילת העונה במכבי פ"ת בשבעה משחקים בלבד בהפועל רעננה ובמטרה היא לסיים את העונה בכמות גדולה יותר.

במקביל לכושר הטוב בו הוא נמצא והתקופה המקצועית הטובה אותה הוא חווה בהפועל רעננה נאלץ להתמודד כליבאת עם אירוע מצער וקשה, מות אימו.

שניות לאחר כיבוש השער חשף כליבאת חולצה עליה מודפסת תמונת אימו וגם דיבר על כך בתום המשחק: "היא הייתה הכל בשבילי ועברתי רגעים מאוד מאוד קשים ואני עדיין עובר,זה נהיה יותר ויותר קשה. השער הזה היה מוקדש לה ואני אקדיש עוד הרבה בשבילה, היה חסר לי היום שהיא תשלח לי הודעה אחרי המשחק שהיא ראתה אותו"

כליבאת חושף את החולצה עם תמונת אימו

#מוחמדכליבאת #הפועלרעננה

כתבות נוספות