חסן אבו זייד יוצא למפגש דרמטי עם בני יהודה: הישרדות בליגה וחשבון פתוח מתחילת העונה על הפרק

זה קרה בחודש ינואר האחרון, חסן אבו זייד קפטן בני יהודה דאז נכנס למערכת יחסים מעורערת עם המועדון הכתום והסיבה? סרט הקפטן. באופן שעד היום לא כל כך ברור באותה תקופה הוחלט לקחת את סרט הקפטן כשהבעלים מצידו מסביר לשחקן שהסיבה תוסבר לו בהמשך אך לפחות באותו הרגע אבו זייד קיבל הודעה מראשי המועדון והבעלים, ברק אברמוב, שאינו ישמש יותר כקפטן הקבוצה באופן תמוה, הרי צריך להיות הסבר ברור עם סיבה משמעותית ללקיחת סרט קפטן משחקן שאפילו אפשר לומר עליו שחקן בית.

החל מאותו רגע התחילה טלנובלה בין מועדון בני יהודה ובין השחקן כשהאחרון מבחינתו לא היה מעוניין להמשיך בקבוצה בכל מחיר, המועדון מצידו הסכים לשחררו לכל קבוצה מלבד הפועל ת"א לשם טען שרוצה לעבור.

לאחר מספר ימים בהם המשיכו דין ודברים בין שני הצדדים שוחרר הקפטן שכבר היה "הקפטן לשעבר" וחצה את הכביש היישר לקבוצה המפורקת ש"כה חלם להגיע אליה" אך בטח לא בנסיבות אלה. אגב לגבי המילה מפורקת, באותה תקופה הפועל ת"א השכנה מאותו עיר הייתה באחד מימי השפל שלה כשהמועדון היה על סף ירידת ליגה ואי סדר גדול שהצריך מהפך ודרמות, אך כנראה שהרע של האחד הוא הטוב של האחר.

ייצא מחויך גם היום אחרי המשחק? אבו זייד

היום, כשלושה חודשים אחרי המקרה וכשהפועל ת"א במקום האחרון ומשחקי הפלייאוף התחתון בעיצומם, יפגוש חסן אבו זייד את האקסית למשחק סופר חשוב עבור המועדון בו נמצא. נזכיר שאבו זייד כבר הספיק לערוך מפגש נגד בני יהודה לפני פחות מחודש ואז הוא נגמר במהפך גדול של הכתומים ועוד איבוד נקודות קריטי של המועדון האדום שרק רוצה שהעונה תסתיים והם יצליחו להשיג הישארות דרמטית בליגה.

הפעם מדובר כבר מעבר למשחק רגיל עבור מספר 8 באדום, חסן אבו זייד, כיוון שמדובר במפגש "על החיים" של קבוצתו הנוכחית שנמצאת חמישה מחזורים לפני סיום העונה ורק ניצחון יכול להעלות אותה מעל הקו האדום. הכל או כלום, סיכויים אחרונים להישאר בליגה נמצאים על הפרק והפועל תל אביב לא יכולה להרשות לעצמה לתת לאורחת לצאת עם נקודות מהמשחק הזה.

אז תוספת מוטיבציה כדי להשאיר את הקבוצה בליגה יש, עכשיו צריך רק את תוספת העובדה שאבו זייד יפגוש הערב את האקסית ומכאן אפשר כבר לצפות להופעה טובה ומשחק דרמטי.

#חסןאבוזייד #הפועלתלאביב

כתבות נוספות