ליגה א': חדרה הביסה, עבודי דראושה ופאיק מחאמיד כבשו שער ניצחון דרמטי ל"רובי שפירא" ואכסאל

מחזור לוהט נערך היום(שישי) כמו כל שבוע בתקופה האחרונה בה קבוצות נלחמות על העלייה וההישרדות. בצמרת ממשיך להיות רותח ובתחתית המצב ממשיך להיות צמוד ויוכרע רק בסיום העונה.

 

הפועל איכסאל - הפועל מגדל העמק 

משחק דרמטי נוסף התרחש היום במגרש באכסאל, המארחת ידעה שרק ניצחון יספק אותה היום וכל תוצאה אחרת מבטלת את חלומה לסיים ראשונה במאבק המשולש. האורחת שהגיעה מחוסרת שחקני הרכב הבינה שרק משחק אגרסיבי ימנע משחק נפל וראו את זה גם במחצית הראשונה שבה לא היו הרבה מצבים מסוכנים ומשחק אגרסיבי מאוד של מגדל העמק. 

 

מחצית שנייה נפתחה כמו ברוב המשחק עם שליטה של אכסאל אך היא לא הייתה מספיק מדויקת כדי לנצל מצבים מסוכנים מול השער של מג'די חלאילה שיחד עם קבוצתו הציגו משחק הגנה טוב מאוד. שריקת הסיום התקרבה ואיימן חלאילה החליט לשלוח למערכה את עבודי דראוושה בניסיון לעזור ולהציל את המשחק ואת העונה. מספר דקות לאחר מכן זה התברר כמהלך מבריק כשבדקה ה-81' עבודי כבש שער ניצחון יקר לקבוצתו.

בתוספת הזמן מגדל העמק עוד ניסתה להשוות ולחצה על אכסאל, האוהדים ביציע עמדו בלחץ ורק התפללו שתגיע השריקה שלא איחרה לבוא ואכסאל יצאה עם  3 נקודות שהשאירו לה סיכוי במלחמת העלייה. 

 


עבודי דראושה, כובש שער הניצחון שאמנם עברו ארבע עונות אך מתברר שזוכר מקרוב מאוד את היריבה במדיה שיחק, אמר ליאללה,ספורט! בסיום: "היה משחק קשה, מגדל העמק נלחמו. אלוהים נתן לי להיכנס ולהבקיע גול ואני מאוד מבסוט. אני חושב שהקרב על העלייה יימשך עד המחזור האחרון, ל"רובי שפירא" וחדרה יש עוד משחק ביניהן אנחנו מאמינים עד הסוף שאנחנו יכולים לעשות את זה". 

 יצא מחוייך גם היום. דראושה

 

מכבי צור שלום - הפועל "רובי שפירא"

הפועל "רובי שפירא" התארחה אצל צור שלום במטרה לנצח ולתקן את האכזבה משבוע שעבר. במחצית הראשונה היא יצאה לדרך כשבחוליית הקישור נמצא סעיד דיאב המוכשר וזאת על אף שיצע במשחק האחרון כשאחז ברגלו מכאב. כל פתיחת המשחק הוא היה שקול לחלוטין כשהקהל עורר יותר את העניין, אמנם אז החלו להיכנס לפעולה ולתקוף שתי הקבוצות ולפתע בדקה ה-25' נרשם יתרון חוץ כאשר הפועל "רובי שפירא" עלתה ל1:0 יקר שאמור היה לתת לה ביטחון להמשך.

בצור שלום, שאחרי המשחק מול צעירי כפר כנא הוכיחה שיכולה להפתיע ולעשות בעיות לשאר הקבוצות בליגה, כנראה לא נבהלו והחלו לתקוף בחזרה כשבדקה ה-43 זה אף השתלם להם והצליחו להשוות.

 

המחצית השנייה הייתה ללא ספק מותחת עבור אוהדי האורחת שרצו מאוד לראות ניצחון יקר שיכול להשאיר להם סיכוי למקום הראשון, אך רצון לחוד מציאות לחוד, 85 דקות של משחק מול קבוצה ביתית שלא מוותרת.

עודד קוטר ניסה את הכלי האחרון שהיה לו והכניס את החילוף אחרון שלו פאיק מחאמיד במקומו של סעיד דיאב, חילוף שהתברר גם כקלף ניצחון של הקבוצה כשמחאמיד כבש עבורה שער ניצחון בדקה ה-97' הדרמטית. אגב, זהו שערו השלישי של מחאמיד ובסך הכל משחקו העשירי העונה כשבכולם נכנס כמחליף, בקצב הזה נראה את מחמיד ממשיך לקבל קרדיט מעודד קוטר גם במשחקים הבאים. 

 

 מוכיח את עצמו. פאיק מחאמיד

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל "רובי שפירא" חיפה

  

עירוני טבריה - הפועל חדרה

לפני המשחק דובר על קרב בין שתי קבוצות במומנטום אדיר. מצד האחד עירוני טבריה עם 12 משחקים ללא הפסד ומצד שני חדרה עם רוח לחימה וחודש של ניצחונות גדולים.

נראה שזה לא היה היום של המארחת שעל אף ההצהרות על כך שבמגרש בטבריה קבוצות יתקשו מאוד להוציא נקודות, בפועל האורחת כבר בדקה ה-5' עלתה ליתרון עם שער עצמי של אהוד מערבי.

לקראת אמצע המחצית הראשונה כבר נכבש שער נוסף של המוליכה, הפעעם מרגליו של מלך השערים שלה אסי גומה והמשחק הפך לגארבג' טיים.

 

מחצית שנייה הייתה חלשה, למעט כניסתו של מועמר קראקה שחזר מפציעה בטבריה והציג יכולת סבירה עם מספר מצבים לא ראינו מהמארחת כלום. חדרה רשמה עוד שני שערים של אליאס זאנה ומשה בן לולו בדקות הסיום ובכך עשתה בפעם השנייה העונה תבוסה של 4:0 על הקבוצה מהכנרת.

 

בסיום המשחק החלוץ שחזר מפציעה, מועמר קראקרה, הביע את האכזבה כשרק יום לפני הצהיר ששום קבוצה לא תיקח נקודות בביתו ואמר:"הפסד מפתיע מאוד, תוצאה שלא חלמנו, מקווה שהזעזוע מההפסד יעורר אותנו לפלייאוף".

 

 לא הצליחו לעצור את חדרה. קראקרה

 

הפועל בית שאן - מ.ס טירה

חוסר יציבות מאפיין את בית שאן של החודשיים האחרונים uלא רק במובן הכלכלי אלא גם על כר הדשא. לאחר שבמחזור הקודם קיבלו מחמאות לאור תצוגת משחק לא רעה בכלל, הגיעה הקבוצה של איתן טייב למשחק ביתי במטרה לנצח ולהתחיל מומנטום לקראת הפלייאוף העליון שקרב ובא.

בצל פרשת עפיף נזאל שאמנם הייתה מתסכלת עבור בית שאן כשקיבלה הפסד טכני לדלייה, היא הייתה יכולה לקחת את זה כדרייב להשלים את אותן נקודות ולא להישאר צמודה להפועל הרצליה במקום השישי אך זה לא קרה.


מ.ס טירה לעומתה הוכיחה העונה שקשה נגדה למרות מקומה בטבלה ולאחר משחק שקול מאוד לאורך כל 90 הדקות תוצאת הסיום נשאר 0:0 ובית שאן יכולה להיות מאוכזבת מאוד מעצמה.

  

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload