זועבי אחר הגיע לצעירי כפר כנא: קייס זועבי הציל את קבוצתו עם שער ניצחון שהביא לה שלוש נקודות יקרות

אחד המשחקים המעניינים במחזור שהיה היום(שישי) בליגה א' צפון הוא בין אסי גלבוע לצעירי כפר כנא. מצד אחד עמדה המארחת לאחר שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון כשאמנם היא לא בתחתית אך יודעת שיכולה בקלות להגיע לשם ומנגד עמדה האורחת צעירי כפר כנא שנמצאת במצב קריטי שכל ניצחון יכול להציל אותה מירידת ליגה. מי באה יותר רעבה לניצחון? במהלך המשחק לרגע גם אנחנו התבלבלנו.

מחצית ראשונה חלשה של כפר כנא אך למרות זאת הצליחה להגיע לכמה מצבים שאדיר חליפה לא ידע לנצל כראוי ולא כל כך עזרו להם, מי שניצלה את ההזדמנות שלה היא דווקא אסי גלבוע כשבדקה האחרונה לפני הירידה להפסקה בני סימנטוב נגח וכבש שער יתרון שלה.

כנראה שצחי אמר לשחקנים שלו את הדברים הנכונים בחדר ההלבשה במחצית וכשהם חזרו מההפסקה הם כבר נראו אחרת והרבה יותר טוב, אותו אדיר חליפה שלא ניצל את ההזדמנויות במחצית הראשונה, הגיע מוכן במחצית השנייה ובדקה ה-67' כבש שער שוויון חשוב מבישול של שלום אדרי.

עד הדקה ה-90' נמשך הקרב הקשה בין הקבוצות עם מתח רב באוויר כשדקות בודדות וקייס זועבי אחד שכבש שער ניצחון דרמטי הפרידו בין חגיגות בצעירי כפר כנא לבין אכזבה גדולה וסכנת ירידת ליגה. מבין המצטיינים בצד האורחת היו השוער שרבל אדביה ששוב הציל אותה מכמה שערים והצטרף אליו לרשימת המצטיינים איימן אבו סלאח.

סחתיין לשחקני צעירי כפר כנא שחגגו את הניצחון במסעדה

האירוע של קייס זועבי הוא אירוע מיוחד במשחק הזה, בראש ובראשונה הוא הגיע אחרי שבמשחק הכואב בו הפסידו בשבוע שעבר הוא לא שותף עקב צבירת צהובים ונאלץ לצפות בו מהיציע. נוספת לכך העובדה שהקבוצה מולה שיחק היום היא הקבוצה בה גדל ושיחק בתחילת העונה, אמנם בתקופתו העונה הנוכחית באסי גלבוע הוא לא כבש שערים אך השער שכבש היום נגדה היה מתוק במיוחד.

קלף הניצחון של צחי אילוז. קייס זועבי

זועבי אמר ליאללה,ספורט! בסיום המשחק:"מודה להנהלה שנתנה לנו את כל השקט אחרי ההפסד הצורם בשבוע שעבר. מבסוט שכבשתי את השער בדקה האחרונה. זה היה משחק של להיות או לחדול, חיים ומוות. השמחה שלי בכיבוש השער הייתה כפולה ועוד שזה בדקה האחרונה אז זה מתוק יותר"

עוד הוסיף על השער שכבש ומשמעותו: "זה היה שער מיוחד עבורי כי אני גדלתי באסי גלבוע ומאחל לאסי הרבה הצלחה כי זו קבוצה יקירה לליבי. המטרה שלנו להישאר בליגה ונילחם על זה"

זועבי וחבריו לקבוצה בחגיגות הניצחון אחרי המשחק

#קייסזועבי #צעיריכפרכנא

כתבות נוספות