הפועל ירושלים תמנע מעפולה להגיע לפלייאוף העליון? עבדי פרחאת:"יש תחושה טובה לגבי המשחק הזה"

הליגה הלאומית חוזרת היום(שישי) מפגרה ישירות לשלב המכריע. מי מרחק נגיעה מהפלייאוף ויכולה להיעצר על ידי קבוצת תחתית?

הפועל רמת גן - מכבי הרצליה

רגע לפני חצי גמר גביע המדינה, תרצה רמת גן לנסות ולצמצם את הפער ממכבי נתניה שבמקום השני ולחזק את הביטחון שלה לפני שהיא פוגשת קבוצת ליגת העל. יכולת טובה וניצחון חשוב אולי יגרמו לעונה של האורדונים להסתיים כחלום.

מכבי הרצליה מנגד, מגיעה כשיש לה עוד סיכוי קטן להיות בפלייאוף העליון אך לאור היכולת שהציגה לאחרונה נראה שיהיה לה מאוד קשה לעשות זאת על גבול הבלתי אפשרי.

הפועל עפולה - הפועל ירושלים הקרב המעניין ביותר. "להיות או לחדול" .הסיכוי האחרון להתברג בפלייאוף העליון מול הרצון העז לברוח מהתחתית.

הפועל עפולה אחרי הפסד לאחי נצרת תנסה לקחת את שלוש הנקודות המיוחלות שיגשימו לה את המטרה להיות בפלייאוף ובכך לסבך עוד יותר את הקבוצה שגם ככה מסובכת בתוך עצמה אחרי החלפת מאמנים והסתכלות על ליגה א' מאוד מקרוב. במידה והפועל ירושלים תהיה המנצחת בדו קרב הזה, רק הפסד של בני לוד והפועל ראשון לציון יצליחו להביא את עפולה למקום אליו היא חולמת להגיע נכון לעכשיו.

שחקן הפועל ירושלים עבדי פרחאת אמר ליאללה,ספורט! לפני המשחק:" משחק מאוד קשה, אבל יש לי תחושה טובה מאוד לגביו. בהפועל ירושלים כל משחק עד סיום העונה הוא גמר גביע. דוד מרטן למרות גילו הצעיר הוא מקצוען אמיתי, כולי תקווה שהוא יחדיר בנו רוח חדשה ושנדע רק ניצחונות במחזורים הבאים."

התחלה חדשה ומאמן חדש יביאו ניצחון? פראחת

קרדיט תמונה: הדף הרשמי הפועל ירושלים

הפועל נצרת עילית - עירוני נשר

מלחמת הקו האדום ששתי הקבוצות רוצות לברוח ממנו כדי לא להיות בסכנת ירידה. הפועל נצרת עלית הציגה יכול חלשה מאוד לאחרונה אך מגיעה לאר ניצחון, מה שלא ראו בנשר כבר חמישה משחקים רצופים.

נשר כבר הגדירה עצמה כ"קבוצת תחתית" אחרי שפתחה את העונה בליגה הלאומית ברוח סערה והאכזבה במועדון באה לידי ביטוי בכל חלק אפשרי על המגרש ומחוצה לו.

בנוסף למצבה המקצועי כקבוצה שמתקשה מאוד בחלק ההתקפי, גם בחלק ההגנתי היא ספגה מכה קשה מאוד כשלואב כיאל נפצע ולא יהיה כשיר עד תום העונה. האם היא תצליח להתגבר על כל האירועים הקשים שעברו עליה ולרשום סוף כל סוף ניצחון? נצרת עלית תהיה שם כדי לנסות למנוע את זה ואם היא תצליח עירוני נשר כבר לא תהיה ב"תקופה קשה" אלא ב"התרסקות" ישירות לתחתית.

#עבדיפרחאת #הפועלירושלים #הפועלעפולה

כתבות נוספות