לאומית: אחי נצרת חולמת על המקום הרביעי. מה אמרו על זה בקטמון?

 

אחי נצרת תצא מחר(שישי) למשחק חוץ נגד קטמון. שתי קבוצות שהבטיחו מקומן בפלייאוף העליון יקוו להשיג ניצחון שיעניק להם שיבוץ נוח יותר של משחקי הפלייאוף.  מאמן של אחי נצרת אדהם האדיה מתכוון לפתוח עם השוער השני מחמוד עכרייה וייתן הזדמנות לחאלד קסום הצעיר.

 

הדייה מסר ליאללה, ספורט! לפני המשחק: "אנחנו באים למשחק הזה עם כל הרצון לנצח, אנחנו חושקים במקום הרביעי שיסדר לנו משחקים יותר נוחים יחסית וארבעה משחקים ביתיים. בקבוצה מעוניינים לדבוק כמה שיותר בצמרת, כי מי יודע אם אנחנו לוקחים את שני המשחקים הבאים אנחנו נהיה במצב בו רחוקים 7 נקודות מהמקום השני, כשעדיין יש שישה משחקים לסיום העונה, מפה הכל פתוח ואפשר לחלום. המוטו של הקבוצה הוא לסיים את העונה כמה שיותר גבוה וסימנו את המקום הרביעי כמטרה. אנחנו באים לנצח כל משחק, זה יהיה מכובד עבור אחי נצרת ועבור הכדורגל."

 

הדייה ואחי נצרת בחגיגות הבטחת המקום בפלייאוף העליון

 

מנגד בצד של המתמודדת הפועל קטמון שוחחנו עם הבלם הנצרתי, עובידה ח'טאב ששיחק באחי בנצרת בגיל הנוער, שאמר ל"יאללה ספורט!: "התחושות הן חיוביות, עשינו הכנה טובה למשחק,אפילו מקסימאלית ואנחנו באים מוכנים מקצועית וגופנית על הצד הכי טוב. המטרות עד לסיום העונה הן להיות כמה שיותר למעלה בסוף העונה ולשם כך אנו באים למשחק הבית נגד אחי כדי לזכות בשלוש הנקודות. אני כמקצוען מתייחס ברצינות לכל משחק ונותן את המקסימום לא משנה מי הקבוצה שמשחקת נגדנו."

 

 

שאיפות גבוהות. עוביידה חטאב

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload