טבריה מול חדרה בקרב צמרת, אכסאל ו"רובי שפירא" דולקות מאחור והתחתית ממשיכה לבעור

הליגה מתקרבת לסיומה ויוצאים לעוד מחזור מלא במתח, משחקים קשים וקבוצות שחייבות נקודות כדי לשרוד או להישאר רלוונטיות בקרב העלייה.

עירוני טבריה - הפועל חדרה

נתחיל עם מוליכת הטבלה, חדרה מגיעה לאחר חודש אדיר בו הצליחה להפוך את הליגה כשהיא עולה לראשות הטבלה ביישורת האחרונה. אלירן חודדה ייחסר בשורות הגנת חדרה, כשהניסיון שלו חשוב מאוד לקבוצה של צחי טייאר שייצטרך לחשוב על שינוי הולם.

המארחת,שהיא ללא ספק המשתפרת של הסיבוב השני עם מעל חודשיים ללא הפסד, כנראה הקבוצה היחידה שעוד תוכל לעצור את החדרתיים. טבריה המארחת תקבל בחזרה את מלך השערים שלה והחלוץ המוכשר, מועמר קראקה, ביחד עם מגרש ביתי וקהל דוחף ורועש כך שללא ספק היא יכולה לספק לנו משחק סופר מעניין.

יעשה הכל כדי שחדרה לא תצא מטבריה עם נקודות. קראקרה

הפועל אכסאל - הפועל מגדל העמק

משחק ההזדמנות האחרונה ללא ספק עבור אכסאל שרשמה שני משחקים ללא ניצחון. הפעם היא תשחק בבית אל מול הקהל שלה ועם מלך שערי הליגה שרעב לחזור לכבוש כמו שהוא יודע המשחק תלוי אך ורק במארחת.

מגדל העמק מגיעה לנסות ולהוות יריבות שקולה, מצד אחד מומנטום חיובי של הקבוצה עם שני ניצחנות ללא ספיגה ומצד שני מספר חיסורים בהרכב ותקרית אחת שאולי תעיב על הכנות הקבוצה.

שוער הקבוצה, מג'די חלאיילה, התראיין ליאלה,ספורט! ואמר:"אני מרגיש מצויין עם הקבוצה במיוחד בזמן האחרון כשאנחנו מציגים יכולת טובה, המשחק נגד אכסאל הולך להיות סופר קשה מהסיבה שיחסרו לנו מספר שחקנים."

בנושא הסיכויים בכל זאת להגיע לפלייאוף העליון כשהפער עומד על 4 נקודות אמר חלאיילה :"לא מאמין שהפלייאוף רלוונטי עבורנו, מאוחר מדי ואנחנו רק רוצים לסיים את הליגה כמו שצריך,המצב בו שום קבוצה עם סגל פחות טוב משלנו לא נמצאת מעלינו הוא זה שמשמח אותי."

מצפה לו משחק קשה. מג'די חלאילה

מכבי צור שלום - הפועל "רובי שפירא"

מי שעוקב באדיקות אחרי ליגה א', יכול לומר לא פעם שהמגרש בצור שלום הוא המגרש הקשה בליגה, כזה שגודלו קטן מהרגיל ונמצא בתוך שכונות. מוסיפים לזה את העובדה שהמארחת עם 3 נקודות מרחק מסכנה ממשית לירידת ליגה ומקבלים משחק מותח למדי.

בקבוצת האוהדים מהצד האדום של העיר חיפה יצאו מאוכזבים ממשחק הבית האחרון וגם להם כמו לאכסאל, זאת כנראה תהיה ההזדמנות האחרונה שלהם לסגור את הפער מהמקום הראשון.

סאמר ווהב הפצוע ייעדר כמובן בשורות האדומים כשעדיין לא ידוע מה חומרת פציעתו אך זה נראה שהולך לכיוון היעדרות ממשוכת אם לא עד תום העונה, אך שום חיסרון לא אמור למנוע מהם להשיג 3 נקודות יקרות ערך.

הפועל בית שאן - מ.ס טירה

שחקני בית שאן השמיעו במהלך השבוע אנחת רווחה ויכולת הקבוצה במשחק החוץ האחרון מול המועמדת לעלייה הפועל "רובי שפירא" היה הגורם לכך, אמנם השבוע הם קיבלו מכה בדמות הפחתת נקודות עקב פרשת עפיף נזאל אך זה יכול להיות גם מה שידרבן אותה להשיג נקודות בחזרה.

טירה מגיע לאחר "תוצאה טובה" בשבוע שעבר מול אכסאל בדמות תיקו מאופס כשהיא רק רוצה לעבור בשלום את המשחק הקרוב שייתן לה עוד אוויר וכמובן פער סביר מהמקום האחרון שאורב בפינה.

#עירוניטבריה #הפועלחדרה #הפועלאכסאל #מגדיחלאילה

כתבות נוספות