חזרו בהם: ברגע האחרון הישאם זועבי לא יצטרף לצעירי כפר כנא

אחרי שפורסם על כך שהישאם זועבי יתפקד לצידו של צחי אילוז עד תום העונה בצעירי כפר כנא ובתקווה שהוא זה שיסייע לו ולקבוצה בהישארות בליגה מסתמן כי המהלך נעצר והוחלט כי זועבי, שאגב לא הגיע לאימונים מאז אותה הודעה, גם לא יגיע אליהם בהמשך והמושכות יישארו אצל אילוז בלבד.

זועבי גם התייחס לפרשה ואמר ליאללה,ספורט! : "יש לי חוזה באום אל פחם, יש לי פה עוד שני משחקים וכאן אני נשאר כך תכננתי גם מלכתחילה. במידה ותגיע אליי הצעה מקבוצה שהיא במבחנים ואני כבר אהיה פנוי אני אשקול את זה, עד אז לא היה ולא יהיה שום דבר"

ניתן להסתכל על המהלך הזה כמסר של ההנהלה לצחי אילוז שאולי היה רצון לעשות בקבוצה זעזוע אך היא כן מאמינה בו שעל אף מצב הקבוצה הוא יצליח להשאירה בליגה, מה גם שאילוז לא הסתיר את העובדה שהוא בכלל לא נלהב מהרעיון ומבחינת כפר כנא יודעים שהתנגדות בכל תוקף של אילוז עלולה לעשות נזק רב בקבוצה.

יחגוג העונה רק עליית ליגה ולא הישארות בליגה. זועבי (משמאל)

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל אום אל פחם

צחי אילוז קיבל את צעירי כפר כנא כשהייתה עם 2 נקודות בלבד והיום על אף שהצליח לשפר את מעמדה היא נמצאת במקום האחרון בטבלה כשהיא המועמדת המובילה לירידת ליגה והסיכוי להישאר בליגה עדיין קיים אך דורש עבודה קשה מאוד. על הקבוצה לנצח את חמשת המשחקים הקרובים שלה וכל תוצאה אחרת תסכן אותה אם לא תחרוץ את גורלה, נוספת לכך העובדה שהיא נמצאת במקום האחרון בטבלה ולא תלויה רק בעצמה אלא גם בקבוצות הנמצאות מעליה.

לקבוצה מצפים משחקים לא פשוטים במחזורים הקרובים ביניהם תפגוש גם את קבוצות הצמרת של הליגה הפועל "רובי שפירא" והפועל חדרה. בכפר כנא החליטו להאמין באילוז ולהשאיר את המושכות בידיו ואילו הוא מאמין בסגל השחקנים שלו, כעת מה שנותר לכולם הוא להוכיח את המהלך הזה כנכון על המגרש.

#צחיאילוז #צעיריכפרכנא #הישאםזועבי

כתבות נוספות