פגישה קריטית בנושא מעמדו של מאיר כהן תיערך השבוע

לא רגוע בצעירי כפר כנא. הקבוצה מהגליל שנמצאת במקום האחרון בטבלת הליגה ומצפים לה מאבקים צורמים במשחקים קשים למען הישרדות ליגה א', עדיין דנה בתוך הבית על סוגיית השוער שלה מאיר כהן. השחקן והנהלת הקבוצה נמצאים ביחסים מתוחים בין הצדדים וקיימים חילופי האשמות ורצף האירועים לא מסתיים בין השניים. בשישי האחרון במשחק של הקבוצה מול מכבי צור שלום נצפה השוער יושב ביציע הכבוד וזאת אחרי שלא הופיע במפגש הקבוצה שבוע לפני כן בשל מחלה, אך נעלם מיד עם סיום המחצית הראשונה.

בתגובה מסר מאיר כהן ליאללה,ספורט!:" זה נכון, נוכחתי ביציע הכבוד במחצית הראשונה ובמחצית השנייה עברתי ליציע האוהדים שם ישבתי עם חבר. העדפתי לשבת ביציע כדי למנוע בלאגן אחרי המשחק".

כאמור השוער חתום לשתי עונות בכפר כנא, אך עקב היכולת הירודה שהציג השוער במשחקים האחרונים תפס את מקומו יליד כפר כנא ושחקן הבית שרבל אדביה. לפני שבועיים לא הגיע כהן למשחק כשהציג לאחר מכן אישור מחלה להנהלה, השבוע הגיע כהן והחליט לעזוב את היציע במחצית ונראה שנדרש לקבל החלטה בנושא מעמדו של השוער.

כהן התייחס לאירוע ואמר: "יש לי עוד פגישה עם ההנהלה השבוע ועדיין יש כמה דברים לסגור מול הקבוצה. מתנהל בינינו משא ומתן כי הם רוצים שאני אוותר על החוזה לעונה הבאה, נראה לאן העניינים יילכו".

נראה שהבלאגן סביבו בלתי נמנע. כהן

תגובת הנהלת כפר כנא: "מאיר כהן הגיע עם הבטחות גדולות שהוא יעזור לנו להביא נקודות. לעומת ההבטחות, השוער הגיע עם יכולת די ירודה והפסיד עבורנו נקודות יקרות. על אף המצב הנוכחי, אנחנו רוצים שהוא יויע לאימונים ומכבדים את השחקן וחוזהו, גם כאשר השחקן הביא אישור מחלה לפני שבוע אנחנו כיבדנו את זה".

עוד הוסיפו בהנהלה: "מאיר כהן שחקן ותיק שנמצא הרבה שנים במגרשים הוא צריך להחליט אם הוא נשאר או לא אם כן אנחנו נקבל אותו בשמחה ואם לא אז יקבל את כל מה שמגיע לו. כיום השוער כבר מדבר איתנו על החוזה בעונה הבאה, הוא רוצה לעזוב אבל לא מוותר על העונה הבאה ועושה רושם שהוא רוצה רק לגרד כמה שיותר מהחוזה לעונה הבאה. שוב, השחקן צריך להחליט אם הוא נשאר או לא ואנחנו מחויבים לחוזה ולנהלים".

#מאירכהן #צעיריכפרכנא

כתבות נוספות