חשש מחומרת פציעתו של סאמר וואהב: "מעריך מאוד את האוהדים על התמיכה"

ביום שישי האחרון ארחה הפועל "רובי שפירא" את הפועל בית שאן לדו קרב משמעותי במיוחד שכל קבוצה מצדה חייבת את שלוש הנקודות ממנו כדי להשלים את המטרות שלה העונה. המילה קרב היא המילה המדויקת כדי לתאר את מה שהלך על המגרש בעכו, הפועל "רובי שפירא" יצאה מהמשחק הזה עם לא פחות מחמישה פצועים: השוער רז רחמים, שלומי בן עשור, סעיד דיאב, שמעון הרוש וסאמר וואהב.

הפציעה החמורה ביותר מהמשחק הזה היא ככל הנראה של וואהב ויש חשש שהיא תפגע לו באופן משמעותי בהמשך העונה במידה ויתברר שהוא לא יוכל לשחק בכל המשחקים שנותרו. רגלו של וואהב נתקעה בדשא במהלך המשחק וכתוצאה מתנועת הגוף שלו הוא סובב את הברך, וואהב נכון לעכשיו עדיין סובל מכאבים ונפיחות ברגלו וממתין לבדיקת MRI שתבוצע בעוד מספר ימים.

מתפלל לבשורות טובות. וואהב לאחר הפציעה

וואהב דיבר על היומיים האחרונים ואמר ליאללה,ספורט!: "דיברו איתי הרבה אוהדים ואני מאוד מעריך אותם על זה, כרגע מחכה רק לבדיקת ה-MRI שבעזרת ה' תביא תוצאות כמה שיותר חיוביות ומקווה שיהיה בסדר"

החשש הגדול ביותר שלו הוא שהבדיקות בעוד מספר ימים יהיו שליליות וכתוצאה מכך יתברר כמה משחקים הוא לא יהיה כשיר כשבמקרה הגרוע ביותר זו יכולה להיות היעדרות עד תום העונה. לאבד שחקן מרכזי בצירוף מסדר פצועים גדול בסגל זאת תהיה בשורה שהפועל "רובי שפירא" ממש לא ציפתה לה, בטח לא בשלב כה קריטי עבורה שכל משחק הוא מכריע בדרך להגשמת המטרה שלה - עליית ליגה.

רוצה לחזור למגרש כמה שיותר מהר. סאמר וואהב

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל "רובי שפירא" חיפה

#סאמרוואהב #הפועלרובישפירא

כתבות נוספות