מירוק לבן לכחול לבן: מוחמד אבו פאני כובש השער של נבחרת הנוער בצרפת

קשר קבוצת הנוער של מכבי חיפה, מוחמד אבו פאני, משתייך לסגל נבחרת הנוער של ישראל כחלק מקמפיין מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 19. במשחק שפתח את הטורניר אמש בצרפת התמודדה הנבחרת הלאומית בראשות אלון חזן מול נבחרת בולגריה תוך התמודדות עם תנאי מזג אוויר קשים של גשם ומשטח מסוכן בצרפת.

אבו פאני, ממצטייני העונה של מכבי חיפה עם ארבעה שערי ליגה ויכולת אישית שלא נעלמה מראשי הקבוצה הבוגרת, יעיד על כך שיתופו בתחילת העונה בגביע הטוטו כחלק מהסתכלות על עתידו כשחקן משמעותי בבוגרים, קיבל את הקרדיט בהרכב ובנוסף ליכולת גבוהה גם כבש את שער היתרון של הנבחרת בדקה ה-56' אמנם 4 דקות לסיום המשחק ספגה הנבחרת את שער השוויון ובכך מנעה מהקשר המוכשר לסדר שלוש נקודות יקרות במאבק הקשה על ההעפלה. החבורה של חזן יוצאת עם נקודה בלבד ואכזבה גדולה.

אבו פאני אחרי משחק ראשון. כבר מתכונן למשחק הבא

מחר צפוי הקשר הצעיר שוב לפתוח בהרכב כשהפעם היריבה תהיה בוסניה, הוא ינסה להמשיך ביכולתו ולסחוף את הנבחרת קדימה כחלק מחוליית הקישור.

קצת לפני שהוא יוצא למשחק המאתגר, שוחחנו ביאללה,ספורט! עם אבו פאני:

איך היה המשחק מבחינת תנאי המגרש ומזג האוויר?

היה משחק טוב מאוד שלנו כנבחרת, פתחנו חזק מאוד ולמרות תנאי מזג האוויר הקשים הגענו למצבי הבקעה.

איך ההרגשה לכבוש במדי הנבחרת, אתה מרגיש שאלון סומך עליך?

הרגשה נפלאה לכבוש שער במדי נבחרת ישראל אני מרגיש שאלון(חזן) אוהב אותי ונותן לי את כל הביטחון שצריך, זה כיף ומשמח.

אתה חושב שהיכולת שלך מגיעה לאוזניו של גיא לוזון? תקבל הזדמנות ראויה בבוגרת?

אני מאמין שבסוף אקבל הזדמנות מהמאמן החדש, גיא לוזון, אני מחכה לזה וכשזה יגיע אצטרך לתת מאתיים אחוז.

מקווה שהעבודה הקשה תשתלם לו ויקבל את ההזדמנות בקרוב. אבו פאני יחד עם מוחמד עוואד

בנושא שילוב שחקני הנוער, ראינו שזה משהו שלא תמיד הולך בקלות. אחד מהם לאחרונה כן הצליח לתפוס מקום קבוע יותר בהרכב של הבוגרים(עמית זנטי) אתה מאמין שזה עזר ונתן פתח לשילוב גדול יותר של שאר שחקני הנוער בעתיד?

עמית זנטי אומנם משחק ומוכיח, אך זה לא אומר שזה פתח להצלחה של שאר שחקני הנוער, כל אחד בפני עצמו וצריך להוכיח בכל אימון והזדמנות שהוא ראוי להיות במגרש. בכל אימון וכל משחק צריך לקחת את ההזדמנות.

מוחמד אבו פאני ינסה להמשיך לבלוט ולהפגין יכולת גבוהה בכל מסגרת לה הוא שותף כשהמטרה העיקרית שלו היא להגיע כמה שיותר רחוק. בקרוב אולי כבר נראה אותו במגרש של הגדולים ובינתיים נאחל לו בהצלחה בהמשך משחקי נבחרת הנוער.

#מוחמדאבופאני #מכביחיפה

כתבות נוספות