לא פגרה ולא חופש, קרב תחתית בוער בליגה א' צפון. אילוז:"משחק העונה שלנו, אין אפשרות לאבד פה

בזמן שבליגות הבכירות יצאו לפגרת נבחרות, בליגה א' צפון העסקים מתקיימים כרגיל והמשחקים ייצאו לדרך מחר.

מבחינת המפגשים שצפויים לנו, נפתח במפגש המסקרן ביותר:

צעירי כפר כנא - מכבי צור שלום

יש משחקים ורגעים מסוימים במהלך עונה שבמילים קשה לתאר. נתחיל דווקא עם האורחת, צור שלום מגיעה לאחר תבוסה ביתית בשבוע שעבר ותוך כדי שהיא מובילה בנקודה אחת על המארחת היא מבינה שהמשחק הופך להיות "קרב על 6 נקודות" כמאמר הקלישאה. שישה מחזורים לסיום העונה שמתחילים בקרב ישיר על ההישארות.

צעירי כפר כנא התחילה את העונה בצורה רעה למדי אפילו יש מי שכבר הוריד את הקבוצה לליגה ב', אך עם הגעתו של מאמן הקבוצה צחי אילוז העונה שלה התהפכה. היום היא נמצאת חזק במאבק ההישארות אך לא מוכרזת כיורדת הבטוחה, המועדון שעבר מהפכה בסגל ינסה להוכיח שמקומו עדיין בליגה הקשה הזו.

צחי אילוז מאמן הקבוצה התייחס למשחק באתר יאלה,ספורט! כשאמר: "זה משחק העונה חד משמעית,אין אפשרות לאבד אפילו לא חצי נקודה,הקבוצה שתפסיד תילחם עד הסוף לכיוון ירידת ליגה".

וואו איזה משחק מצפה לנו!

הכל או כלום. אילוז

מ.ס טירה - הפועל איכסאל

התחתית מול הצמרת, שתי קבוצות שרעבות לשלוש נקודות ויותר מכל יודעת שאם הן יוצאות בלעדיהן המצב שלהן רק יחמיר. במידה ותהיה זו אכסאל שתצא ללא שלוש הנקודות היא תאבד גובה בצמרת ותתרחק משתי האויבות הצמודות שלה "רובי שפירא" וחדרה, ובמידה ותהיה זו טירה שתצא ללא שלוש הנקודות היא עלולה למצוא את עצמה מסובכת בקרבות הירידה.

מנטלית- נכון, הקבוצה שהוליכה את הטבלה במחזור פישלה בגדול במחזור האחרון במשחק הביתי מול "רובי שפירא" ובכלל בשני המשחקים נגד היריבות על העלייה, אך עד לפני המשחקים מול המוליכות היא הייתה הקבוצה המאיימת ביותר בליגה והיא עוד יכולה לנסות לחזור להיות כזו. לעומתה, המארחת רק רוצה לשרוד בליגה כשהיא לא יציבה בלשון המעטה. הפסד במשחק האחרון נגד יריבה מהתחתית לא מוסיף לביטחון של הקבוצה לפני ההתמודדות מול איכסאל שהובסה במחזור האחרון ותבוא מאוד רעבה לנקודות.

מקצועית- היתרון לאכסאל שהיא בעלת חלק קדמי התקפי במיוחד לעומת טירה שכמעט ולא כובשת שערים, מה גם שאכסאל ידועה כקבוצה שחזקה על הקבוצות הקטנות יותר בליגה.

סגל- אכסאל תחזיר לשורותיה את מלך השערים שלה ושל הליגה אבי המלכה שנעדר מהמשחק האחרון עקב צבירת צהובים, בטירה יצטרכו להתכונן היטב לחזרתו. בסופו של דבר מ.ס טירה לא רוצה לחזור כל כך מהר לליגה ב' והפועל אכסאל לא רוצה לאבד כל כך מהר את הסיכויים לעליית ליגה כך שיהיה מאוד מעניין במגרש באום אל פחם.

הקהל חיכה שיחזור. אבי מלכה

תמונה מתוך: פייסבוק

מכבי קריית אתא - הפועל באקה אל גארבייה

הקבוצה מהקריות בעוד עונה מדשדשת כשהיא מתמודדת בין עליה לפלייאוף עליון לבין הימצאות בפלייאוף התחתון, אך עם הישארות מובטחת ועוד עונה שעוברת ללא עניין.

האורחת חווה את החודש הטוב ביותר בעונה הזאת כשהיא סופרת שלושה ניצחונות רצופים אך בכל זאת רק נקודה מפרידה בינה לבין ירידת ליגה מה שמעיד על פתיחת העונה המאכזבת שהציגה הקבוצה.

מדובר פה במשחק פתוח שיכול ללכת לכל כיוון כשהדריכות בבאקה גבוהה מהרגיל, במועדון אפילו אסרו על כל שחקני הקבוצה לדבר עם כלי התקשורת והצהירו שהשבוע מוקדש כולו לשקט שהקבוצה צריכה בכדי להיות מרוכזים במשחק החשוב.

#צעיריכפרכנא #צחיאילוז

כתבות נוספות