מצטייני המחזור: אבו רוקון ודלייה התרחקו מהתחתית, דיאב עם שער ובישול ענקיים. ולמה לליגת העל אין נציג?

בין מחזור למחזור ובין קרבות הצמרת לקרבות התחתית יש שחקנים שבלטו מעל כולם. לפניכם נבחרת המחזור של יאללה,ספורט! :

שוער - מג'די חלאילה (מגדל העמק)

מגדל העמק נמצאת לה במרכז טבלת ליגה א' צפון וכרגע היא לא בצמרת הבוערת ולא בתחתית המסוכנת כך שהיא רחוקה ממרכז העניינים, אך השוער שלה היה מאוד בעניינים במשחק האחרון. משחק מצויין של מג'די חלאילה בניצחון חוץ על הפועל כפר כנא.

הגנה - נור אבו צאלוק(באקה אל גרבייה) נאיל ח'וטבא (אחי נצרת) דיאא לבאבידי (הפועל עכו) משחק טוב של מגן אחי נצרת, היכולת ההתקפית שלו מזכירה ימים טובים בליגת העל,ומבחינה הגנתית נאיל נלחם על כל כדור וקשה לקחת אותו באחד על האחד מה שמשרה המון שקט להגנת אחי. המגן שהיה אחת המפתחות בעליית עירוני נשר ללאומית שומר על מקום בהרכב המנצח של הפועל עכו ואחד הבאנקרים הכל משחק וגם כך השבוע,קבוצתו אמורה להעפיל לליגת העל אם תמשיך ביכולת הנוכחית, קבלן עליות מישהו?

קישור - סעיד דיאב (הפועל רובי שפירא) , מחמוד עבאס(הפועל עכו), אמג'ד סולימאן(אחי נצרת) עלאא בכר (אחי נצרת)

זו הפעם השנייה שדיאב נכנס לנבחרת השבועית ולא סתם, גם השבוע הוא היה שחקן משמעותי ביותר על המגרש ובנוסף הוא חתום על שער ובישול נפלאים בניצחון של קבוצתו על הפועל אכסאל.

ובליגה הקצת יותר בכירה, מחמאות לעבאס שהנכנס כמחליף ורשם משחק מצויין נגד האקסית בני לוד ולאמג'ד סולימאן, הלב של נצרת על המגרש. מעבר לעובדה שהוא קפטן הקבוצה הוא פשוט שולט במה שקורה לה על המגרש ושולח אותה להתקפות מסוכנות. אגב, לסולימאן מגיעה מחמאה נוסת על הבטחת המקום בפלייאוף עליון השבוע.

חברו של אמג'ד לקבוצה, הוא שם מוכר בכל נבחרת של מצטייני המחזור. עלאא בכר מוכיח שוב ושוב שהוא אחד הפרוספקטים הכי חמים בליגה הלאומית, כל גול צבע אחר והפעם בבעיטה מחוץ לרחבה, שער שעזר לקבוצתו להידבק עוד ועוד בחלק העליון. ללא ספק אחד הפרוספקטים הכי חמים בלאומית!

שער ובישול לדיאב. נמצא בכושר מצוין

תמונה מתוך: הדף הרשמי הפועל "רובי שפירא" חיפה

התקפה - חסיב אבו רוקון(דליית אל כרמל), פאדי זידאן(רמת השרון), ויקטור מרעי(הכח רמת גן)

את ההפסד הכואב של חסיב ודליית אל כרמל בשבוע שעבר אי אפשר לשכוח, אך השבוע הם הוכיחו שהצליחו להתגבר עליו וולהתרכז אך ורק במטרה שלהם והיא לא להיגרר לקרבות ירידה בליגה א'. חסיב היה אחד השחקנים המשמעותיים בניצחון של קבוצתו ואף כבש במהלך המשחק את שערו ה-8 העונה.

ובצד הדרומי של ליגה א', מרעי כבש את שערו ה-7 העונה בניצחון יקר של רמת גן על מ.ס דימונה, ניצחון יקר שבזכותו היא טיפסה מעליה בטבלת הליגה.

זידאן כבש את שער הכורה שלו במדי רמת השרון. מעבר לכך שהשער הזה סייע לרמת השרון להשיג שלוש נקודות יקרות שהעלו אותה מעל לקו האדום, זהו משחקו הרביעי בלבד של זידאן בקבוצה ונראה שאחרי כל מה שעבר הוא הגיע רעב מאוד להצליח והוא בכיוון הנכון לעשות זאת.

זידאן עם שער בכורה

תמונה מתוך: פייסבוק

#סעידדיאב #מחמודעבאס #חסיבאבורוקון #פאדיזידאן #ויקטורמרעי #מגדיחלאילה #נוראבוצאלוק

כתבות נוספות