שובו של הקפטן: הסיפור מאחורי העברת הסרט מידו של בן זקן לאלחמיד

הערב ארחה מ.ס אשדוד את הפועל כפר סבא לקרב תחתית מסקרן. אשדוד מחכה רק להבטיח את הישארותה בליגה ואילו כפר סבא כבר רואה את הליגה הלאומית מתקרבת אליה בצעדי ענק. 

 

מה שראינו במשחק הזה הוא בעיטה חלשה של ביטון לעבר השער, ניסיון חלש של רן יצחק, ניסיון חלש של צ'יבוטה, כדור חלש של פדידה וג'רפי אחד חזק. המשחק נגמר בתיקו ללא שערים ומלבד הצלה המדהימה של ג'רפי בתוספת הזמן לא היו אירועים נוספים חריגים על כר הדשא, אך מחוצה לו היה אירוע חריג ולא פחות מעניין כשמספר דקות לפני העלייה למגרש סרט הקפטן הועבר מידו של טום בן זקן לידו של חאתם עבד אלחמיד. מה בדיוק קרה שם והאם הסרט יישאר על ידו של אלחמיד? 

 

אם כך, ביום שני האחרון בסיום האימון שלח רן בן שמעון נתן את שחקניו לריצה סביב המגרש. באותו הרגע בן זקן ניגש לעוזר המאמן ואמר שהוא עייף מהאימון, כתוצאה מכך הוא נשלח על ידי בן שמעון לחדר ההלבשה והוחלט שיעמוד לועדת משמעת.

בתום ועדת המשמעת בן זקן נקנס ב-5000 ש"ח ונלקח לו את סרט הקפטן למשחק אחד. חאתם היה הבחירה הראשונה להחליפו כיוון ששימש כקפטן גם לפני שיצא לבלגיה וככלל בקבוצה רואים בו כמנהיג. 

 

 

פעם קפטן תמיד קפטן. אלחמיד

תמונה מתוך: פייסבוק

 

אז ככל הנראה במשחק הבא הסרט יחזור לידו של שחקן הבית האשדודי, אך אלחמיד נשאר ב"מצב המתנה" ולא סתם אמרו עליו מנהיג, זו מילה שצריכה להיות המזוהה עם שחקן כל ששם על עצמו את סרט הקפטן מה גם שזו אחת המחמאות הגדולות ששחקן יכול לקבל.

 

מעבר לאירוע הקפטן, מ.ס אשדוד לא יצאה עם שלוש הנקודות שרצתה מהמשחק הזה אלא לקחה נקודה אחת בלבד והיא נמצאת במקום השמיני בטבלה(שני בפלייאוף התחתון) כשהפועל חיפה ובני יהודה מחזיקות במספר נקודות זהה לשלה. אשדוד תילחם על המחזורים הבאים בכל כוחה כדי לא למצוא את עצמה מתקרבת להפועל תל אביב, הפועל אשקלון והפועל כפ"ס בתחתית הצמודה. 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload