כוכב שמסתובב: איאד אבו עביד יככב בפרסומת חדשה למותג עולמי

האם שחקנה של מכבי חיפה מפתח קריירת טלוויזיה חדשה דרך הופעה בפרסומות? אתמול נראה איאד אבו עביד בזמן צילומים לקמפיין חדש של מותג עולמי נחשק עם עוד דמויות מובילות וידועות מהמגזר הערבי. סקרנים לדעת מה המותג שאליו הצטלם אבו עביד? קצת סבלנות, בקרוב מאוד הקמפיין עולה לאוויר.

מפתח קריירה חדשה? אבו עביד בזמן הצילומים

צילום : בכר נאסר

אבו עביד מסר ליאללה,ספורט! בתום יום הצילומים: "זאת פעם ראשונה שאני מצטלם לפרסומת, היה כיף אדיר והיה לי הכבוד להיות חלק מהקמפיין. הכרתי היום חברים חדשים מהמגזר הערבי, אחלה אנשים. מחר אני חוזר לעולם האמיתי ולאימונים, לתת הכל ולהשקיע כדי שאעזור לקבוצה שלי לסיים כמה שיותר גבוהה בטבלת ליגת העל".

אגב לגבי מצבה של קבוצתו בליגת העל, נכון שמכבי חיפה לא כיוונה להגיע לקרב צמוד עם קבוצות צמרת הטבלה אך לתבוסה הקשה להפועל באר שבע יחד עם מכת הפציעות ממש לא ציפו במועדון הירוק. אבו עביד בעצמו לא הרבה לשחק בתקופה האחרונה וככלל מאז שהגיע שחקן רכש זר לעמדת הבלם ועמדות המגן הימני והשמאלי תפוסות, אך את האווירה המבלבלת והמאכזבת הוא חווה יחד עם כל שחקני הקבוצה. נכון להיום אבו עביד ממתין להזדמנות שתינתן לו מהספסל, מה שבטוח הוא שהמוטיבציה לתת כל שביכולתו על כר הדשא לא נפגעה לו.

אבו עביד בפוקוס מול המצלמה, יצטרך להיות בפוקוס גם על המגרש

צילום : בכר נאסר

#איאדאבועביד #מכביחיפה

כתבות נוספות