הפועל שפרעם בליגה א'!

שמחה גדולה בשפרעם, צהלה גדולה ברחובות והעיר שפרעם צבועה באדום. אחרי עונה מוצלחת במיוחד בליגה ב' צפון א' הקבוצה עלתה לליגה א'. בסיומו של משחק צמוד ניצחה הפועל שפרעם מול יריבה עיקשת שנאבקת על הישארות בליגה מ.ס קריית ים,בתוצאה 2-1, משערים של אחמד דיאב ואחמד אעמר מלך שערי הקבוצה, העיר שפרעם בעננים! רחובות העיר התמלאו באוהדים שמחים שחוגגים את העליה של הקבוצה.

מיד אחרי חזרתם של האוהדים למרכז העיר, השחקן יליד שפרעם עלי ח'טיב מיהר לברך ומסר ליאללה ספורט!:"אני אישית שמח בשביל הופעל שפרעם, מגיע להם על המאמץ ההשקעה והאמונה בלעלות לליגה א'. מהשנה הבאה השמיים הם הגבול לקבוצה הנהדרת הזאת, מברך אותם ומאחל להם בהצלחה, מברוק!"

הצהלה נמשכה אל תוך סימטאות העיר

צילום מתוך : פייסבוק

באמצע החגיגותוהרעש התפנה חבר בכיר בהנהלת הקבוצה העולה, מוחמד אל מונדי לדבר עם יאללה,ספורט! ותוך כדי שהוא נשמע נרגש במיוחד ועם קול צרוד אמר:" עשינו את זה, אני לא מאמין למרות שכל הזמן הייתה לנו הרגשה שאנחנו יכולים לעלות. אני מודה לאוהדים הנפלאים שתמכו בנו לאורך כל העונה, 2000 אוהדים כל משחק היו באים בליגה ב' זה לא מובן מאליו. ליגה א' היא רק תחנה עבורנו ואנחנו נמשיך משם לליגה הלאומית בעזרת השם".

ובצד של האוהדים, שוחחנו עם האוהד המסור חוסאם חאג', חבר באולטראס שפרעם, אשר ליווה את הקבוצה לכול משחק לאורך כל העונה: "אנחנו מתארגנים לפני כל משחק ולא משנה לנו איפה המשחק מתקיים. כמות גדולה של אוהדים עם כל הציוד ואביזרי העידוד הנדרשים זורמת לכל משחק, גם אם הוא יהיה באילת נגיע ונתמוך בקבוצה. בשנה הבאה גם יהיה אותו דבר, אנחנו קבוצת אוהדים מהכי מאורגנות בכל הליגות, עכשיו זה הזמן לחגוג אני שמח בעליית הקבוצה מודה לכל מי שתמך והיה חלק ומברך את כל האוהדים"

גם לאילת נגיע ונעודד את הקבוצה. חאג'

צילום מתוך :פייסבוק

כוכב העבר ששיחק בשורות היריבה העירונית מכבי שפרעם דאז בסוף שנות ה-70, שחקנה המיתולוגי של מכבי חיפה זאהי ארמלי אמר ליאללה ספורט:"ברכות להפועל שפרעם, הגיע הזמן באמת שהם יעשו את הצעד הזה ויעלו לליגה א', מאחל להם המון בהצלחה בשנה הבאה"

כעת יש להפועל שפרעם משימה קשה והיא להתכונן היטב לליגה א'. קהל יש לה, רצון יש לה, יכולת יש לה ועכשיו היא רק צריכה לקחת את כל אלו ולפרוץ את דרכה בליגה הבכירה יותר.

#הפועלשפרעם

כתבות נוספות