בירם כיאל: "רק בגלל הפציעה לא הייתי בסגל הנבחרת במשחקים האחרונים, הרגשה טובה לחזור ושוב להנות מ

אמש פורסם סגל נבחרת ישראל למשחק שייערך מול ספרד ביום ו' הקרוב במסגרת מוקדמות המונדיאל. נציגי המגזר הערבי שזומנו לסגל הם: בירם כיאל, ביברס נאתכו וטאלב טוואטחה.

עבור שלושת המזומנים זו לא תהי ההופעה הראשונה. טוואטחה רשם עד כה הופעה אחת בלבד בנבחרת הבוגרת, לעומתו בירם כיאל הספיק לרשום 31 הופעות ורשם שער אחד במדי הנבחרת ומי שרשם את מספר ההופעות הרב ביותר מבין השלושה הוא ביברס נאתכו שזו תהיה הופעתו ה-44 במדי הנבחרת.

התרחק מהארץ והתקרב לנבחרת. טוואטחה בעת החתימה בפרנקפורט בתחילת העונה

תמונה מתוך: פייסבוק

נאתכו זכור לכולנו ממשחקיו האחרונים בנבחרת בהם הפגין יכולת מצוינת והיה אחד השחקנים המשמעותיים בסגל של אלישע לוי, נראה שמקומו בסגל הנוכחי כבר היה מובטח והזימון בכל מקרה יגיע . הסיפור המעניין יותר הוא זה של טאלב וכיאל.

טאלב עבר עונה מטלטלת. מאז המעבר ממכבי חיפה הוא עבר תהליך השתלבות לא פשוט בכלל בליגה הגרמנית בקבוצתו פרנקפורט ודווקא בחודש האחרון התחיל לקבל יותר הזדמנויות. מול באיירן מינכן הוא כבר פתח בהרכב וגם במשחק האחרון של קבוצתו נכנס כמחליף, כל אלו אחרי שהיו לא מעט משחקים העונה בהם לא כלל לא היה בסגל ובמקביל עבר פציעה עוד בתחילת העונה. כעת נראה שטאלב הצליח לייצב את עצמו ומי שראה את זה ועקב אחרי התהליך שלו הוא אלישע לוי שגם מאמין שעל חוסר הניסיון ומספר דקות לא גדול בפרנקפורט, טאלב יכול לסייע לו במשחק הקרוב מול הספרדים.

קצת יותר מנוסה ממנו גם בקריירה וגם במדים הלאומיים הוא בירם כיאל, שרושם עונה מוצלחת בברייטון האנגלית וככלל רשם עד כה קריירה אישית מוצלחת גם בחו"ל במהלכה כף רגלו כבר דרכה במנצ'סטר יונייטד אך לבסוף נשאר בסלטיק ומשם ועד היום נמצא בברייטון. במהלך השנים האחרונות קרו לא מעט דברים שיכלו להפוך את הקריירה של כיאל ממוצלחת מאוד להיסטורית אך מה שמנע זאת עד היום הוא ריבוי הפציעות שלו.

חוזר ללבוש את המדים הלאומיים. כיאל

תמונה מתוך: פייסבוק

כיאל עבר לא מעט פציעות לאורך הקריירה שאולי מנעו ממנו לעשות צעדים מאוד חשובים עבור קידום הצלחתו האישית. גם בקמפיין הנבחרת הנוכחי כיאל כבר חזר לנבחרת ולהרכב במשחקים האחרונים, אבל גם אז פציעה נוספת הוציאה אותו מהסגל ועכשיו, כשהיא מאחוריו הוא מגיע לתת את חלקו על המגרש ונראה שיש לו המון מוטיבציה לעשות את זה על הצד הטוב ביותר.

בנושא הזימון שקיבל אמר בירם כיאל ליאללה,ספורט!: "הרגשה טובה לחזור לנבחרת אחרי תקופה ארוכה ולשחק נגד השחקנים הטובים בעולם. לא הייתי בסגל במשחקים האחרונים רק בגלל הפציעה שעברתי ועכשיו אני שמח שחזרתי ליהנות מכדורגל שוב".

כיאל הוסיף ואמר : "כל תוצאה טובה שם היא תהיה בונוס בשבילנו".

#בירםכיאל #נבחרתישראל

כתבות נוספות