בוקר טוב פלייאוף עליון: סכנין הפסידה 3:0 למכבי תל אביב

לא לפתיחה כזו ציפו בבני סכנין במשחק הראשון של הפלייאוף. אחרי החגיגות בשבוע החולף עם שריקת הסיום של המשחק מול הפועל תל אביב,זה היה נראה שסכנין תדבר חזק במרומי טבלת ליגת העל, אבל בקבוצה הלכו לישון על הצד הלא טוב והתעוררו לבוקר חדש של התמודדויות פלייאוף קשוחות.

במשחק הראשון פגשה סכנין את מכבי ת"א הדוהרת אל עבר תואר האליפות יחד עם יריבתה הפועל באר שבע והחניכים של אבוקסיס הפסידו בתוצאה 3-0 לצהובים. אגב, אותה תוצאה בה הפסידו להם גם בסיבוב הראשון של העונה הסדירה ובמשחק השני בין השתיים במהלך עונה הסדירה גם כן נכבשו שלושה שערים אך אז סכנין כן הצליחה לכבוש אחד מהם.

 

הקבוצה של המגזר האומנם שרדה את החצי הראשון מבלי לספוג וזאת הייתה מטרתו של יוסי אבוקסיס אך לא הצליחה להסתגר טוב בחצי השני של המשחק ושער של ברק יצחקי עוד בתחילת המחצית השנייה הכריח את סכנין לצאת קדימה, דבר אשר שיבש את תכנית המשחק שלה והוביל לספיגה של עוד שני שערים מרגליהם של רובן מיקאל וטל בן חיים החלוץ.

מעבר לכך שתכנית המשחק השתבשה, ברגע שסכנין עברה לשחק בצורה התקפית יותר ניכר בבירור הקושי שיש לה בהתקפה. סכנין כבשה 26 שערים מתחילת העונה וזהו מספר הכיבושים הנמוך ביותר מבין קבוצות הפלייאוף העליון והוא נמוך גם מכמה קבוצות בפלייאוף התחתון. נראה שבכל משחק היא מתקשה מאוד להבקיע שערים והקושי הזה אף גדל כשמי שהפך למבקיע השערים הקבוע והשחקן המכריע שלה,עידן שמש, כבר שלושה שבועות לא נמצא בשורותיה ואולי במשחק הזה התגעגעו אליו יותר מתמיד.

בדוחא אולי יחזרו הניצחונות  
 

בסכנין מקווים לתקן במחזור הבא נגד הקבוצה של קובי רפואה - מכבי פתח תקווה במשחק שיתקיים בדוחא, המבצר של סכנין, שבו הקבוצה גם אספה את מירב נקודותיה העונה.

 

יוסי אבוקסיס נשמע מאוכזב בסוף המשחק כשאמר:"צלחנו את החצי הראשון בצד ההגנתי לפחות, פתחנו טוב את המחצית השנייה, אפילו גם פיראס מוגרבי הגיע למצב הבקעה בעשר דקות הראשונות אבל אז ספגנו ויצאנו קדימה וקיבלנו עוד 2 גולים. רצינו להשיג תוצאה יותר טובה, אבל אנחנו מודעים לעובדה שבפלייאוף מצפים לנו מפגשים עם קבוצות טובות יותר מאיתנו ומכבי תל אביב היא כזו"

 

אז נכון, בני סכנין תתמודד עם קבוצות טובות וחלקן אף טובות יותר, אך הוכיחה במהלך העונה שהיא כן יכולה להתמודד איתן ולא להפסיד להן. שתיים מבין השותפות שלה לפלייאוף היא כבר הצליחה לנצח במהלך העונה הסדירה(מכבי חיפה ובית"ר ירושלים) ולגבי היריבה שלה למשחק הקרוב יהיה מעניין ביותר לדעת איך זה ייגמר. במפגש הראשון העונה בין סכנין למכבי פ"ת היא הפסידה 1:0, במפגש השני היא כבר שיפרה את התוצאה וסיימה בתיקו 1:1 וכעת נותר לה לעלות בסולם ההצלחה מול אותה יריבה ולרשום גם ניצחון.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload