מסכמים מחזור במגזר: גד עמוס שמר על אחי נצרת, אמסיס הביא נקודה יקרה לנצרת עילית ומי הצטיין בליגת העל?

מסכמים עוד שבוע של כדורגל ולפניכם נבחרת המחזור של שחקני וקבוצות המגזר הערבי:

שוער- גד עמוס(אחי נצרת)

אין מילים לתאר את העבודה שעושה גד עמוס בשער של אחי נצרת. משבוע לשבוע הוא מפגין יכולות מצוינות וגם הפעם בניצחון הדרמטי על מכבי נתניה עמוס היה שם במקום הנכון ובזמן הנכון. אמנם הוא ספג שער שוויון, אך בדקות האחרונות של המשחק אם לא הוא יציב וערני בשער, אחי נצרת עוד הייתה עלולה לאבד את הניצחון הזה.

הגנה- מהראן אבו ריא(הפועל אכסאל), יאיא פטי(אחי נצרת), חאתם עבדאלחמיד(מ.ס אשדוד), אברהם פאס(בני סכנין)

נתחיל ביאיא פטי ששוב כובש שער חשוב לזכותה של אחי נצרת, האיש השקט והצנוע בהגנה עם המון אחריות והנהגה גם עוזר להכריע את המשחק ההתקפי.

אלחמיד ואברהם פאס עברו שבוע לא פשוט אך מספק. אלחמיד בעוד תצוגה טובה בניצחון היקר כל כך לקבוצתו ופאס עם משחק הגנה משובח יכול לרשום לזכותו חלק לא קטן בהצלחת בני סכנין שרשמה השבוע הישג אדיר בהגעתה לפלייאוף העליון בליגת העל. בכלל נראה שהאישיות וההשתלבות של אברהם פאס במגרש הם כאילו הוא תוצרת מחלקת הנוער של סכנין.

ומהראן אבו ריא, שחקן ההגנה המנוסה של הפועל אכסאל כבש שער יתרון חשוב בניצחון של קבוצתו והוא נראה מוכן למשחק הקשה שמחכה להם השבוע מול הפועל רובי שפירא.

שומר על יציבות ויכולת מצוינת. גד עמוס

תמונה מתוך: פייסבוק

קישור- פאיק מחמוד(הפועל רובי שפירא), עלאא בכר(אחי נצרת), סעיד דיאב(הפועל רובי שפירא), אמג'ד סולימאן(אחי נצרת)

פאיק מחמוד השחקן הצעיר של רובי שפירא שלא רשם לזכותו דקות משחק רבות עד היום, נכנס כמחליף במשחק מול דליית אל כרמל בו קבוצתו רשמה ניצחון ענק. מחמוד אמנם נכנס כמחליף אך בדקות בהן שיחק הספיק לכבוש צמד מרהיב שעזר לרובי להביס את דליה ולהצהיר יותר בבירור על כוונות העלייה.

שחקן נוסף של רובי שפירא שהיה שותף למשחק הגדול הזה הוא סעיד דיאב. נכון שעל השחקנים שכובשים את השערים שומעים יותר, אבל הם לא יכולים לעשות את עבודתם ללא שחקני קישור מוכשרים, כאן נכנס לתמונה דיאב המוכשר שרשם לזכותו משחק מצוין.

מנציגי רובי שפירא נעבור לנציגי אחי נצרת, אם אמג'ד סולימאן ושני עמיתיו לקישור אלקסלסי וספואן חילו ייתנו בכל משחק הופעה כמו זו של אתמול במשחק מול נתניה, נצרת הייתה במקום אחר וטוב יותר בטבלה. עבודה קשה וסיזיפית של הקשר נתנה לנצרתים הרבה ביטחון במהלך כל המשחק.

ולגבי עלאא בכר, זו הפעם השלישית שהוא נכנס לנבחרת המחזור ובצדק. לא סתם כינויו של עלאא בכר הוא אבו עלי, הוא פשוט אבו עלי בהתקפה. המון רצון ואמביציה שיש לשחקן הנפלא הזה נתנו לו את השער שהנחיל לנתניה הפסד ראשון העונה.

לא רק כובשי השערים. דיאב

תמונה מתוך: פייסבוק

התקפה- תימור אביטן(בקה אל גרבייה), ג'ורג' אמסיס(נצרת עילית)

שאפו לבאקה אלגרבייה שמצליחה להתאושש קצת בתחתית טבלת ליגה א' ושאפו לתימור אביטן שנמצא שם בכל משחק כדי לעזור לה לעשות את זה.

וקצת רחוק מבאקה אלגרבייה, אי שם בטבלת הליגה הלאומית נמצאת נצרת עילית שאם היא לא תתאושש במחזורים הקרובים היא ובאקה אל גרבייה עוד עלולות להיפגש ולא בטבלת הליגה הלאומית. אמסיס בתקופתו האחרונה בקבוצה התחיל לקבל יותר דקות משחק ובמפגש האחרון עם הפועל עפולה הוא גם הוכיח שהוא ראוי להן והיה השחקן הדומיננטי ביותר כשהיה על המגרש וגם כבש שער חשוב שהביא לקבוצתו נקודה אחת יקרה מאוד.

שוב רשום על שער מכריע. אביטן

תמונה מתוך: פייסבוק

#הפועלרובישפירא #אחינצרת #הפועלאכסאל

כתבות נוספות