אוחיון:"מגדל העמק קבוצה מציקה, אנחנו טובים יותר". הפועל רובי שפירא מוכנה לצרות שדליית אל כ

"יום שישי הגיע, והוא בא בדיוק בזמן.."

בדיוק בזמן לדבר כדורגל. עוד סופ"ש מעניין מתחיל בליגה א' צפון, מי תשמור על המקום בצמרת ומי תשיג נקודות יקרות בקרב התחתית?

הפועל מגדל העמק - עירוני באקה אל גארבייה

המארחת מגיעה לאחר שלושה הפסדים רצופים ומנגד האורחת שאמנם נמצאת במקום האחרון בטבלה אך רשמה בשבוע שעבר ניצחון יקר שנתן לה לא מעט ביטחון. עוד נקודה שיכולה להקשות על באקה היא העובדה שרק לפני כשבועיים החליפו מאמן במגדל העמק ובמקומו של שלום לוי מונה קובי דנינו בתקווה שהוא יהיה זה שיעצור את רצף ההפסדים שלהם. וכולנו יודעים מה קורה כשמגיע מאמן חדש לקבוצה, בדרך כלל הופעת הבכורה שלו לא מסתיימת בהפסד.

בבקאה אל גרבייה לא כל כך חוששים מכל הנאמר ומאוד מאמינים שמה שתקף אותם עד המשחק האחרון בו הצליחו סוף כל סוף להשיג את הניצחון המיוחל זה רק חוסר מזל.

בנושא סגל הקבוצות למגדל העמק יחסרו שחקנים משמעותיים בסגל לעומת באקה שמגיעה בסגל מלא ולשורותיה חוזר אחד השחקנים החשובים שלה שהצטרף לשורותיה לפני אלמוג אוחיון שלא שיחק במשחק האחרון עקב צבירת צהובים.

אוחיון מסר ליאללה,ספורט! לקראת המשחק: "מגרש קשה, קבוצה מעצבנת, הם קבוצה מציקה. קבוצה שכל משחק נגדם היה לי קשה, אף פעם לא עשו לנו חיים קלים, הם קבוצה מוכשרת עם התקפה טובה אבל לדעתי אנחנו קבוצה יותר טובה".

עוד הוסיף אוחיון בנושא מצבם בליגה: "מקווה שנעשה רצף ניצחונות מחר. הניצחון הקודם הוריד לנו סלע מהלב, הרגשנו לפניו שכלום לא הולך ועכשיו חזרנו להאמין ככה ששני ניצחונות אנחנו כבר נרוץ קדימה, הדבר היחידי שהיה חסר לנו זה התוצאות".

מאמין שההפסדים נבעו מחוסר מזל. אוחיון

תמונה מתוך: פייסבוק

הפועל "רובי שפירא" חיפה - מכבי דליית אל כרמל

דליית אל כרמל חשבה שהיא יכולה לעשות זאת בשבוע שעבר מול צעירי כפר כנא, אך זה לא קרה והיא לא הצליחה לנצח ולשפר את מצבה. מחר, לאחר שלושה הפסדים רצופים תגיע דליית אל כרמל להתמודדות מול הפועל "רובי שפירא" במטרה לעשות לה חיים קשים.

דליית אל כרמל ידועה כקבוצה שלא הצליח לה מול קבוצות הצמרת והפועל "רובי שפירא" היא הקבוצה היחידה מבין שלושת הקבוצות המובילות של הליגה שהיא כן הצליחה לנצח אי שם בתחילת העונה במסגרת גביע המדינה.

אז "רובי שפירא" אמנם לא רשמה הפסד לדליית אל כרמל בסיבוב הקודם אך גם לא הצליחה לנצח אותה. המפגש האחרון בין השתיים הסתיים בתיקו כשסעיד דיאב כבש שער יתרון (אחד מתוך שני השערים שלו במהלך כל העונה) אך דליית אל כרמל השיגו את השוויון. הפעם רובי שפירא מגיעה חזקה יותר ועם הרבה יותר בטחון לאחר שני ניצחונות רצופים. נכון, לא היה לעודד קוטר וקבוצתו קל בכפר כנא בשבוע שעבר ואפשר היה לומר שמול תשעה שחקנים של היריבה (עקב שתי הרחקות) , הם יכלו לרשום תוצאה גבוהה יותר ועל פניו הם הפייבוריטים במשחק הזה, אך בקבוצה נזהרים מהצהרות: "מי הפייבוריטים כבר לא משחק תפקיד בשלב הזה של העונה, חושבים רק על הנקודות, כל נקודה חשובה לנו".

לגבי המשך המאבק של רובי שפירא: "אין הבדלים גדולים בינינו לבין איכסאל, בינו לבין חדרה ובינם לבין עצמם. יש להם את יתרון הנקודות עלינו אבל אנחנו מאמינים וחדורי מטרה."

עוד הוסיף אלקנתי: "לא יהיה לנו משחק קל יותר מהפועל כפר כנא, דליית אל כרמל קבוצה טובה שהוכיחה שיכולה לעשות צרות בליגה, כל מי שחשב שבא לשם לטיול חטף בסוף".

על אף שב"רובי שפירא" אומרים שהם לא מתעסקים בהפועל איכסאל, המשחק מול המוליכה שיתקיים בשבוע הבא לבטח נמצא אצלם בראש. ניצחון מחר מול דליית אל כרמל הוא מאוד משמעותי עבור קבוצתו של עודד קוטר ולא רק בגלל שלוש הנקודות אלא בגלל הביטחון שהצליחו להחזיר לקבוצה בשני המשחקים האחרונים והם צריכים לשמור עליו ולחזק אותו.

יעשה זאת שוב ויכבוש שער מול דליית אל כרמל? דיאב

תמונה מתוך: פייסבוק

צעירי כפר כנא - הפועל איכסאל

כשצחי אילוז על הקווים אף פעם לא משעמם. המאמן גורם לקבוצתו בשבועות האחרונים לחזור ובגדול למאבק ההישארות בליגה לאחר שבחמשת המחזורים האחרונים רשמה שלושה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. היום תארח הקבוצה הצעירה את מוליכת הטבלה נכון לרגע זה, הפועל איכסאל.

איכסאל שבשבוע שעבר הפסידה בביתה לדולקת אחריה הפועל חדרה וגרמה לכך שההפרש בין הקבוצות יעמוד על נקודה אחת בלבד, דאגה להצהיר בפני התקשורת שההפסד לא ישבור אותם.

אומנם ההפסד היה כואב ובדקה קריטית אך מהמשחק הזה איכסאל יוצאת נחושה יותר להמשך המאבק, אך היא רוצה לחזור מהר מאוד למסלול הניצחונות במטרה לשמור על המקום הראשון שבוע נוסף, כך שלצעירי כפר כנא ממש לא מצפה משק פשוט היום. איכסאל כבר התרגלה לתואר מוליכת הטבלה והיא לא תוותר עליו כל כך מהר.

#סעידדיאב #אלמוגאוחיון #הפועלרובישפירא #באקהאלגרבייה

כתבות נוספות