מחלום למציאות: שוב הפסד 2:1 במשחק מכריע, שוב ניסיון הצלה של מהראן לאלא

הפועל חיפה חלמה רחוק העונה. חלמה גביע, חלמה פלייאוף עליון, אך בשבוע אחד לאחר הפסדים נגד יריבות ישירות שנגסו לה בחלומות היא איבדה אותם.

זה התחיל באמצע השבוע, הפועל חיפה פגשה במסגרת רבע גמר גביע המדינה את הפועל רמת גן כשהיא עם הגב אל הקיר לאחר 1-1 ביתי והייתה חייבת לכבוש כדי להותיר סיכוי.

לפני המשחק ובידיעה שהם יכולים לעבור למעמד חצי הגמר קפטן הקבוצה מהראן לאלא התחיל לפנטז על הנפת גביע כאשר יהיה הוא הקפטן הערבי שיניף גביע מאז עבאס סואן ובני סכנין אי שם ב-2004, אך זה נגמר בהפסד 2-1 מביש או לא צפוי תקראו לזה איך שתרצו. ואם נזכיר שוב את לאלא, הוא היחיד שנתן תקווה למשחק הזה עם שער מצמק בדקה ה-90'.

 

חלפו כמה ימים ומחזור אחד לפני סיום העונה שוב הפועל חיפה מצאה עצמה בסיטואציה של "להיות או לחדול" כשאירחה את קריית שמונה בסמי עופר לקרב שהיה הסיכוי היחיד והקלוש של האדומים להצליח להיכנס לפלייאוף העליון, אך כמו שכבר התרגלו בהפועל חיפה חלום לחוד מציאות לחוד. החיפאים נחלו הפסד ביתי מאכזב שוב פעם בתוצאה 2-1, שוב שער מצמק של מהראן לאלא וכן, שוב פעם שער בדקה ה-90. תסריט דומה ואכזבה דומה.

 

עשרת השערים עד כה העונה של מהראן לאלא הכובש המצטיין שלה, עובדתית לא הצליחו לקחת את הפועל חיפה יחד עם החלום שלה צעד אחד קדימה. כקבוצה הפועל חיפה לא הצליחה לרוץ קדימה על אף יכולתו האישית הטובה של החלוץ וכן, למרות גילו המתקדם 35.

החלום שהיה קרוב העונה נגמר ונמחק סופית? כנראה שכן. עכשיו, כשהקבוצה ללא גביע ובפלייאוף התחתון היא צריכה להתחיל לחשוב על ההשקעה בעונה הבאה ואיך היא עושה אותה בצורה נכונה. עד היום לפחות לפי הרכש שהיא עושה בכל עונה היא לא מתבססת על לאלא כשחקן שיסחוף אותה ויחזיק את ההתקפה שלה, אך לאלא "החלוץ שלא נגמר" שוב ושוב מוכיח שאם רוצים או לא, הוא עדיין המכריע בהתקפת האדומים. השאלה היא כמה זמן תחזיק היכולת של החלוץ שלא נגמר וכמה זמן הוא עוד יציל את הקבוצה או לפחות ינסה להציל אותה.  

לא מספיק רק לאלא 

תמונה מתוך: פייסבוק

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload