מוגרבי לאחר השער שכבש: "הייתי בתקופה קשה, זו תחילתה של תקופה אחרת"

 

בני סכנין הגיעה הערב למשחק מול הפועל רעננה בידיעה ששלוש נקודות יכולות להבטיח את מקומה בפלייאוף העליון כשברקע ההפסד המאכזב לבית"ר ירושלים אותו סחבה כשהגיעה למשחק והוא היה מלווה בעוד אכזבות רבות נוספות ביניהן אכזבה אחת עיקרית שהיא החלק ההתקפי שלה.

במשחקים האחרונים התקשתה סכנין להבקיע שערים ולהכריע אותם בזמן וגם כשעשתה זאת זה היה בעזרת החלוץ עידן שמש שבשבועות האחרונים עקב פציעה לא נמצא בשורותיה, מה שהפך את המשימה לנצח הערב לקשה יותר. 

 

את הנחישות לחזור עם שלוש הנקודות היקרות ניתן היה לראות מהדקות הראשונות של המשחק בהן סכנין הייתה עדיפה על פני רעננה וזה בא לידי ביטוי באמצעות השער שכבש פיראס מוגרבי בדקה ה-24' באמצעותו ירדה בסיום המחצית הראשונה כשהיא ביתרון, דבר שלא מאפיין אותה ולא בגלל היריבה רעננה אלא בגלל שבקבוצה כבר התרגלו לראות מחצית ראשונה חלשה ומחצית שנייה דווקא חזקה יותר. במחצית השנייה היריבה הגיעה מחוזקת ולבני סכנין היה יותר קשה, אך מי שתמיד יציב ותמיד עוגן משמעותי בקבוצה השוער מחמוד קנדיל היה שם במקום הנכון ובזמן הנכון. 

 

שער ראשון מאז חזרתו לסכנין. מוגרבי 

תמונה מתוך: פייסבוק 

 

מאחורי כיבוש השער של פיראס מוגרבי עומד סיפור לא קטן ואפילו קצת מורכב. פיראס חזר לאחרונה לשורותיה של סכנין ממכבי חיפה שם עבר תקופה לא מוצלחת שנפתחה עם הרבה ציפיות אך הסתיימה עם הרבה אכזבות. הוא פתח את העונה בצורה טובה ואף נבחר למצטיין מטעם מנהלת הליגות לכדורגל לאחר משחק ליגה אחד בלבד במדי מכבי חיפה, אך משם הכל השתנה ומוגרבי הפך לשחקן חיזוק ולא שחקן הרכב כמו גם יכולתו שלא הצליחה להיות מה שיציל את התקפת הירוקים.

מאז שחזר לבני סכנין ובמשך כל משחקיו האחרונים ניתן היה לראות שמוגרבי צובר בחזרה את הביטחון, מצליח לבוא לידי ביטוי בקבוצה ולחזק את החלק ההתקפי שלה. אמנם עד היום כשכבש שער ראשון במדים האדומים זה לא התממש לכדי שערים אך מוגרבי ממשחק למשחק הפך לאחד השחקנים המשמעותיים ביותר של אבוקסיס בחלק הקדמי. 

 

 

פיראס מוגרבי התייחס לתקופתו האחרונה ולשער שכבש הערב ואמר ליאללה,ספורט! בסיום המשחק: "נכנסתי לתקופה קשה מאוד ואולי זו תחילתה של תקופה אחרת. כמו שהשער הזה עוזר לי מאוד לצאת מהתקופה הקשה שעברתי ואני מתחיל עכשיו לחזור לכושר ורצף טוב. אני מקווה שהגול הזה יהיה פקטור בעלייה שלנו לפלייאוף העליון ויוביל אותנו לשם". 

 

אז פיראס וסכנין מקווים שזו רק ההתחלה של דרך חדשה וטובה יחד. מה שכן, יש להם עוד הרבה מה להוכיח עד סוף העונה אותה הם עומדים לסיים בפלייאוף העליון ואולי אז יתחילו לחלום גם על אירופה? 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload