אם אין ארמ-לי מי לי? תיקו דרמטי באצטדיון עילוט. נתניה נושמת לרווחה

מחזור נוסף הסתיים בליגה הלאומית והפעם מסכמים מחזור עם פחות הפתעות ממה שציפינו לקבל בו אך בכל זאת הטבלה נשארת צפופה מאוד עד כדי שההפרש בין המקום החמישי לשניים עשר הוא 3 נקודות בלבד.

אחד המשחקים המעניינים במסגרת המחזור נרשם באצטדיון עילוט בו ארחה אחי נצרת את בית"ר תל אביב רמלה.

המשחק נפתח בלחץ של ת"א רמלה שהסתיים בשער יתרון לאורחים. ארמלי התחיל את המהלך כשהכניס את הכדור לרחבה ובסופו מי שהכניס את הכדור לרשת הוא עדן שרם. בהמשך המחצית האורחים נחלשו ונתנו יותר חופש למארחים שניצלו את המומנטום והצליחו להשיג שוויון משער של יאיא פטי. עוד במהלך המחצית הראשונה נפצע בשורות אחי נצרת השחקן אמג'אד סלימאן שלא יכול היה להמשיך לשחק.

נפצע והלך להביא חיזוק משפחתי מהיציע. אמג'אד

צילום: מערכת יאללה ספורט

המחצית השנייה נפתחה עדיין במומנטום טוב של אחי נצרת שהצליחו לאיים לא מעט על השער של ת"א רמלה ואת רוב ההתקפות הללו רשם לזכותו עלאא בכר הידוע בכינויו אצל קהל המארחת "אבו עלי", אז אבו עלי בעוד הופעה מצוינת היה השחקן הדומיננטי ביותר של הירוקים וגם בישל מספר דקות לאחר פתיחת המחצית את שער היתרון השני שכבש מרטין.

היתרון של אחי נצרת נשמר עד לדקה ה-85', או יותר נכון עד שהגיע סוהיל ארמלי להציל את קבוצתו וכבש שער שוויון.

ארמלי הופך לשחקן המכריע של ת"א רמלה וזה המשחק השני שקבוצתו צריכה להגיד לו תודה. הוא עשה זאת בשבוע שעבר ועשה זאת גם השבוע כשזיכה אותה בנקודה יקרה, הרי כבר הזכרנו כמה שווה נקודה בליגה הזו. בית"ר ת"א רמלה נשארת במקום הרביעי עם מספר נקודות זהה לשל הפועל רמת גן ובהפרש חמש נקודות מעכו במקום השני, אך כנראה שת"א רמלה לא שואפת רחוק מדי והם עצמם מופתעים מכך שהם במקום הרביעי אחרי שתכננו בתחילת העונה רק להבטיח מקום בפלייאוף העליון. אז עם הרעב יבוא התיאבון או שבמועדון שבעים מהמצב הקיים?

שחקני הקבוצות בתחילת המשחק

צילום: מערכת יאללה ספורט

בסיום המשחק הקהל של אחי נצרת היה נסער ואנשי האבטחה היו צריכים להרגיע את האוהדים שבאו בטענות כלפי ארמלי שלדבריו חגג את שער השיוויון בצורה בלתי מכבדת ועשה לעברם תנועה פוגעת.

ארמלי התייחס לנושא ואמר ליאללה,ספורט! בסיום המשחק: "רוצה להגיד לקהל של אחי נצרת שאני מצטער. הייתי בדופק לב גבוה, לוקח אחריות".

אחי נצרת מתמקמת במקום השישי המלווה בלחץ רב כיוון שכל הצמודות לה במשחק אחד יכולות להוריד אותה לתחתית. אחי רוצה פלייאוף ובשביל זה תיקו ממש לא מספיק לה.

יאיא פטי אמר ליאללה,ספורט! בסיום המשחק: "צריכים לעבוד כולנו יחד חזק כקבוצה ואז כולנו נהיה מרוצים. אם לא בעונה הזו אז בעונה הבאה אם נעבוד כך כולנו יחד אולי נעלה ליגה".

המצטיין: באחי נצרת עלאא באכר במשחק פנטסטי, בת"א רמלה סוהיל ארמלי שכל כדור שלו לתוך רחבה כמעט הסתיים בשער.

המאכזב: עלי חטיב שנכנס כמחליף באחי נצרת. במקום להוכיח שהעונש על ההתנהגות שלו במשחקים האחרונות לא הגיע לו והוא חשוב לקבוצה, הוא לא תרם מספיק לקבוצה ונראה שהיה ביום לא טוב.

המצטיין של נצרת. עלאא בכר

תמונה מתוך: פייסבוק

וקצת יותר לכיוון מרכז הארץ באצטדיון נתניה האוהדים נשמו לרווחה. מכבי נתניה ארחה את הפועל רמת השרון כשהגיעה קצת בלחץ למשחק הזה, משהו שהיא לא הרגישה לאחרונה בתור מוליכת הטבלה אך לאחר ארבעה משחקים בהם הוציאה תוצאות תיקו וספגה לא פחות מאחד עשר שערים.

בתחילת המשחק זה היה נראה שהם בכיוון הברור לעוד משחק בו תספוג ותכבוש בפינג פונג אך הפעם בנתניה ידעו לעצור את זה בזמן. שער יתרון של גל מאיו נמחק משער של קוגבניה וצמד של ערן לוי, בישולים מרשימים של דיא סבע ובאופן מפתיע הגנה שהצליחה לא לספוג יותר עד שריקת הסיום.

אז קבוצתו של דראפיץ' נושמת לרווחה ותבוא עם יותר בטחון למשחק הבא על מנת להשלים עוד משחק ללא הפסד שלא ישבור לה את רצף המשחקים ללא הפסד מתחילת העונה ועוד צעד בדרך לליגת העל.

#אחינצרת #ביתרתארמלה

כתבות נוספות