תקראו לילד בשמו: סוהיל ארמלי

גיבור הסיפור הוא סוהיל ארמלי, יליד שפרעם והאחיין של אחד החלוצים הכי גדולים שידע הכדורגל הישראלי. ארמלי רוצה ללכת בעקבות דוד שלו, אך לא מפחד לשאוף אפילו יותר גבוה. הוא כיכב במחלקת הנוער של מכבי תל אביב והיה שותף להצלחות רבות, כיום הוא מושאל לבית"ר רמלה ת"א בעוד מכבי תל אביב רצתה להחזיר אותו לקבוצה הבוגרת שלה כבר העונה.

 

ארמלי שחקן צעיר ומוכשר שרוצה להתחשל ולנסות להוכיח כמה כישרון יש לו. אגב בנושא ההוכחה, במחזור האחרון ראינו אותו כובש שער שיוויון דרמטי נגד מכבי נתניה שהיא הקבוצה אולי הכי מאיימת בליגה הלאומית ושעושה את דרכה לליגת העל. השבוע ייצא ארמלי יחד עם בית"ר ת"א רמלה לאחד המגרשים הכי קשים בליגה הלאומית, אצטדיון עילוט, לפגוש את אחי נצרת במטרה לנצח ולהשאיר את קבוצתו רלוונטית בתמונת העליה.

 

יממה לפני שהוא יוצא למשחק לא פשוט, התפנה סוהיל ארמלי לשוחח עם "יאללה ספורט" ולספר לנו על התחושות שלו:
 

אתם יוצאים למשחק חשוב מול נצרת, איך המצב רוח ולמה אתם מצפים?

אפשר להגיד שזה משחק החוץ הכי קשה העונה בליגה, מתכוננים כרגיל כמו כל קבוצה שפגשנו העונה ולתנאים של אותו מגרש. מנמיכים ציפיות, יודעים שיהיה משחק די קשה ואנו באים כדי להילחם כדי לחזור עם 3 נקודות. 
 

מכבי תל אביב רוצה אותו בחזרה. ארמלי

תמונה מתוך: פייסבוק

 

ואז .. להיות יותר חזקים בתמונת העליה? עלייה על הכוונת?

אנחנו מרוצים מהתוצאות בינתיים,שאפנו להיות בפליאוף עליון ובמקום ראוי. אנחנו נלחמים על כל נקודה ואם זה יוביל בסוף לעליית ליגה לא יהיה מאושר יותר ממני. 

 

אתה שייך למכבי ת"א ומושאל לבית"ר רמלה. הכוונה היא לחזור למכבי תל אביב בקרוב? 

אני שחקן של מכבי תל אביב, שיחקתי שם בתקופת הנוער ומושאל לרמלה שהיא סוג של קבוצת הבת שלה. עובד קשה בשביל לחזור לשם אני מקווה מאוד שזה מה שיקרה.  
 

אולי יפתיע ויגיע לליגה הבכירה עם הקבוצה הנוכחית שלו

תמונה מתוך: פייסבוק 

 

סוהיל שואף להגיע לאן שהגיע הדוד המפורסם שלו או יותר? 

השאיפה היא לחזור למכבי תל אביב לליגת העל ולשחק, לחוות את החוויה של הליגה המקצועית ולהיות שותף להצלחות רבות בעזרת השם. ברור שאם אני אגיע לאן שדוד שלי זאהי זה יהיה כבוד גדול עבורי ועבור המשפחה. אני אנסה לשאוף כמה שיותר גבוה, אפילו יותר והמשמעות של יותר היא אירופה. 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload