הערב, גומלין גביע המדינה. אמיר חלאילה:"יש אמונה שאפשר לעשות משהו גדול"

משחקי גומלין גביע המדינה בשיאם כשהערב יתקיימו שלושה מפגשים מרתקים ובסופם יקבעו העולות לחצי הגמר שיצטרפו לבני יהודה שכבר הבטיחה שם את מקומה אחרי שסגרה את הסיפור מול מ.ס אשדוד אמש.

הפועל רמת גן - הפועל חיפה

הפועל רמת גן תארח את הפועל חיפה כשהיא מגיעה לאחר 1-1 במפגש הראשון בסמי עופר. מהמקום השלישי בטבלת הליגה הלאומית ועם טייטל של "קבוצת גביע טיפוסית" יכולה הפועל רמת גן רק להסתפק בשער נקי ובכך תבטיח את עלייתה לחצי הגמר.

ליאור זדה, מאמנה של הפועל רמת גן אף התייחס לאפשרות הזו ואמר: "אני לא אשחק על 0:0 , כי אם נשחק על התוצאה הזאת אנחנו נפסיד. נקווה לבוא עם ביטחון ובמומנטום טוב, למומנטום יהיה תפקיד מכריע ברמות האלה"

אמיר חלאילה החלוץ המוכשר של רמת גן התייחס למשחק ואמר ליאללה,ספורט! :"הצוות המקצועי שלנו הכין אותנו טוב מאוד למשחק, יש אצלנו תחושה טובה ואמונה שאפשר לעשות משהו גדול,אנחנו מאוד בטוחים וסומכים על עצמנו".

הפועל חיפה לעומת זאת מגיעה למשחק עם מספר שינויים בהרכב, כשהחשוב מביניהם חזרתו של מהראן לאלא להרכב במקומו של שלומי ארביטמן. לאלא יצטרך לעזור לקבוצתו לכבוש לפחות שער אחד, כדי לפתוח מחדש את הסיכויים לקבוצה מהכרמל.

דני גולן מאמנה של הפועל חיפה התייחס למשחק ואמר: "מסוגלים לתת גולים גם בחוץ".

מאמין בקבוצתו. חלאילה תמונה מתוך: פייסבוק

קריית שמונה - בית"ר ירושלים

קבוצתו של תומר קשטן מגיעה בכושר רע למשחק הגביע מול הירושלמים שדווקא לוהטים. אמיר נסאר צפוי לרדת לספסל כשאחמד עאבד עשוי דווקא לחזור להרכב לאחר שלא פתח במחזור האחרון מול אשקלון ובאופן כללי מאז חזרתו לא בא לידי ביטוי בצורה טובה.

בקבוצה מהצפון לא מרימים ידיים וחולמים על מהפך, אך זה לא יהיה פשוט נכון לכושרם הנוכחי והטוב של הצהובים שחורים.

במשחק שנערך אתמול בין בני יהודה ומ.ס.אשדוד נרשמה התוצאה 2-0 לבני יהודה. חאתם אלחמיד חזר להרכב הגנת אשדוד אך לאחר מחצית אחת בלבד ועל אף התוצאה המאופסת הוא הוחלף.

#אמירחלאילה #הפועלרמתגן #הפועלחיפה

כתבות נוספות