לאומית: שוב כובשת ושוב סופגת, הגורל של נתניה. תיקו בין נשר לראשל"צ

עירוני נשר - הפועל ראשל"צ

קרב מרכז טבלה צמוד ביותר כאשר להזכירכם מרכז הטבלה בליגה הלאומית צפוף ביותר ולא רחוק במספר הנקודות מהקבוצות שנמצאות בראש הטבלה, כך שבליגה הזו לא מדובר בעוד קלישאה - הכל עוד פתוח.

קבוצותיהן של אלדד שביט וניר ברקוביץ' הבינו היטב את חשיבות המשחק ונשר הראשונה שהצליחה לתרגם זאת לשערים כאשר עלתה ליתרון כבר במחצית הראשונה משער נהדר של אחמד שעבאן.

ככל הנראה ניר ברקוביץ' אמר בדיוק מה שצריך להגיד לחבורתו כדי שיחזרו לוחמים וחזקים יותר והם אכן הגיעו כך במחצית השנייה והצליחו ממש רגע לפני שריקת הסיום להשיג נקודה יקרה בזכות שער שיוויון של אריאל לזמי.

מוחמד בדארנה, שהיה החיזוק של ברקוביץ' החל מפתיחת המחצית השנייה, אמר בסיום המשחק ליאללה, ספורט! : "יוצאים מפה רק עם נקודה אחת אבל יכולנו לצאת מהמגרש הקשה הזה עם שלוש. יש תקופות בכדורגל שהכל לא הולך ועשינו את המקסימום אבל זה מאחורינו וכבר חושבים על המשחק הבא".

בדארנה לאחר היתקלות עם שחקן נשר. משחק דרמטי בין הקבוצות

כובש השער של נשר, אחמד שעבאן, אמר בסיום המשחק ליאללה, ספורט! : "מאוכזב מאוד על אף שכבשתי שער חשוב, כלום לא שווה כשחוטפים גול בדקה ה-93'. הכי חשוב לי שהקבוצה תנצח וזה לא קרה היום אבל שיחקנו משחק של גברים ואני מאמין שנשיג את המטרה שלנו בסוף והיא להיות בפלייאוף העליון".

אולי בפעם הבאה זה יהיה שער ניצחון. שעבאן

בית"ר ת"א רמלה - מכבי נתניה

כובשת וסופגת, שוב כובשת ושוב סופגת, כך נראה כל מהלך משחק של מכבי נתניה בשבועות האחרונים.

דיאא סבע, מלך השערים של הצהובים, העלה את האורחת ליתרון כבר בדקה ה-19' משער יפהפה ולאחר שבע דקות בלבד נכבש שער שיוויון ע"י עדן שרם. כך התחיל שוב גלגל הכיבוש-ספיגה של נתניה עד שתוצאת המשחק נקבעה 3:3 ומי שכבש את שער השיוויון של ת"א רמלה בדקה ה-86' הוא סוהיל ארמלי שמוכר לחלקנו כ"האחיין של".

#מוחמדבדארנה #אחמדשעבאן

כתבות נוספות