חזר לכבוש את שוויץ. דאבור:"נהנה מכל רגע על הדשא"

רק לפני שבועיים חזר דאבור לשוויץ לקבוצה גראסהופרס בה שיחק בין השנים 2013-2016 וחווה עונות מוצלחות מאוד.

דאבור התייחס מספר פעמים לחזרתו המדוברת לשוויץ, שכן שם חווה את העונות המוצלחות ביותר שלו לעומת קבוצות אחרות בהן שיחק בארץ ובחו"ל ובעיקר על הצלחתו לעומת הקשיים שחווה בחלק מהקבוצות בהן שיחק.

אז שוב, דאבור מוכיח שבשוויץ טוב לו וביום שבת האחרון כבש לראשונה מאז חזרתו לגראסהופרס במשחקה מול היריבה יאנג בויז בו קבוצתו הפסידה 3:2 במשחק הזה ודאבור היה זה שהצליח לצמק את התוצאה.

דאבור הגיע לגראסהופרס כשהגדיר זאת בעצמו ש"מצבה קשה" הן מבחינה כלכלית והן מבחינה מקצועית כשהיא ממוקמת בתחתית הטבלה מרחק ארבע נקודות בלבד מנועלת הטבלה, אך היה בטוח בעצמו כשטען שגראסהופרס לא תרד ליגה ונראה שהוא כבר התחיל לעבוד קשה בכדי שזה באמת יקרה.

בהתייחסות בלעדית ליאללה,ספורט! אמר דאבור:

"זה השער ה-50 שלי הרשמי בקבוצה ב-93 משחקים. זה משחק שני שלי בשוויץ ופעם שנייה שאני נבחר לנבחרת המחזור בשוויץ. אני מקבל תמיכה ענקית מהאוהדים ושמח שאני קפטן של הקבוצה. מי שצופה במשחקים האחרונים רואה שאני נהנה לשחק ונהנה מכל רגע על הדשא".

חזר ללבוש את סרט הקפטן

תמונה מתוך: פייסבוק

לדאבור משימה קשה העונה בגראסהופרס וכרגע נראה שהוא לגמרי בכיוון הנכון. כעת עליו לשמור על היכולת הטובה גם במחזורים הבאים ולרשום שערים שלא יצמקו תוצאות הפסד אלא יביאו ניצחונות לקבוצתו.

נהנה מכל רגע ורואים את זה בתוצאות

תמונה מתוך: האתר הרשמי גראסהופרס

#מונאסדאבור

כתבות נוספות