הפסד מאכזב לסכנין. ספורי: שחקן מהספסל של בית"ר זרק משהו לחלאילה, אמרתי לו שיתרכז רק במשחק

בסכנין אולי ירצו לשכוח את המשחק הלא טוב שלהם אבל מה שכן יזכרו זה את התפאורה והתמיכה שנתן הקהל המקומי.

המשחק נפתח לעיני 8000 אוהדים מקומיים נלהבים עם מופע עידוד נהדר ובצורה עצבנית מאוד מצד שתי הקבוצות שנלחמו על המקום הרביעי בפלייאוף העליון.

שתיהן פתחו את המשחק בצורה קצת עצבנית שהראתה נחישות רבה. בחצי הראשון של המשחק הייתה זו בית"ר שידה על העליונה אך יכולת טובה של קנדיל מנעה שער יתרון מוקדם מאוד של הירושלמים.

בדקה ה-31' המשחק הטוב של בית"ר השתלם לה והרמה מהצד של עידן ורד אחרי מהלך מצוין של הירושלמים התלבשה טוב על הראש של שכטר ששלח אותה לפינה העליונה וקבע יתרון לאורחים.

הצד המרוצה והצד המאוכזב. שחקני הקבוצות לפני שריקת הפתיחה

היתרון של בית"ר לא הצליח לעורר את סכנין שהמשיכה במשחק לא טוב, מה שהביא לעוד התקפות מסוכנות של בית"ר שאחת נגמרה בחוץ והשניה בשער שנפסל בטענה לאופסייד. מיד לאחר מכן נצפה חלאילה מחליף כמה מילים עם הספסל של בית"ר ומי שניגש אליו היה רמזי ספורי.רגע לפני סיום המחצית איבוד כדור של סכנין הגיע לרגליים של שכטר שבישל לעידן ורד שקבע יתרון כפול לאורחים.סכנין ניסתה להתאושש במחצית השנייה אך ללא הצלחה לעומת האורחים שנראו מסוכנים מאוד גם אחרי יתרון של 2-0 וזו הייתה גם תוצאת הסיום.

השקיעו ודחפו את הקבוצה אך יצאו מאוכזבים. הקהל של סכנין

ספורי בסיום המשחק: "מאוכזב מאוד, לא היינו טובים. בדרך כלל במחצית השנייה אנחנו מגיעים יותר טובים מהראשונה ומצליחים לחזור לעצמנו, הפעם זה לא קרה. בית"ר כנראה רצו יותר מאיתנו, לא שבאנו עם פחות מוטיבציה אבל כנראה להם זה עבד. אני לא חושב שיש בעיה בהתקפה, זאת הקבוצה שלנו וזה מה שיש עם זה אנחנו עובדים. נבוא למשחק הבא ברעננה כמו שאנחנו יודעים וננצח כדי לקחת שלוש נקודות ולהבטיח את הפלייאוף". בנוסף התייחס לחילופי הדברים בין חלאילה לשחקני בית"ר: "שחקן מהספסל של בית"ר זרק משהו לחלאילה ואני ניגשתי אליו אמרתי לו שיתרכז רק במשחק כי זה מה שחשוב".

חלאילה: "זה אמוציות של משחק, לא הייתי עצבני. כואב שמפסידים אבל אני מפסיד בכבוד. חשבנו שעם הקהל שלנו בדוחא ננצח את בית"ר וזה לא קרה. כאב לי על הקהל שלנו".

ציונים : קנדיל- 4, פלאח- 5, פאס- 5, עטאא ג'אבר- 4 (לקס) חלאילה- 5, מוגרבי- 3 , ספורי- 4 (נסאר), אבידור- 3(לסינה דאו), עותמאן - 6, וונדרסון - 4

המאכזב: פיראס מוגרבי. האיש של סכנין שיודע לייצר מצבים בתוך הרחבה ובעל יכולת גדולה להשפיע על החלק ההתקפי הפעם לא השפיע כלל.

#רמזיספורי #חאלדחלאילה #בניסכנין

כתבות נוספות