קבלת שבת ליגה לאומית: אחי נצרת הרגישה בבית בלוד, אבו ענזה נכנס כמחליף וכבש

בני לוד-אחי נצרת

בלאגן בין בני לוד לאחי נצרת, או יותר נכון בין בני לוד לעלי חטיב. למה? מיד תדעו. המשחק נפתח בקצב נהדר, אמנם היה בלחץ מסיבי של לוד על שחקני ההגנה של נצרת שעדיין חסרה את הבלם שלה גל ספיר, אך נראה שהירוקים הרגישו לגמרי בבית.

שחקני נצרת הרגישו בבית בלוד

בתחילת המשחק נרשמו שתי החמצות גדולות של וואיל מרסאת אך אחי התעשתו והתקפה מצויינת של עלאא באכר בה עבר בלי להתבלבל שניים שלושה שחקנים הסתיימה ביתרון לירוקים. לאחר מכן מואמן סלאח נכנס כמחליף וכבש, ומי שבישל לו הוא שוב השם הכי חם במשחק הזה עלאא באכר.

בני לוד הצליחה לצמק את הפער משער של רז שביט ולא הרבה זמן לאחר מכן נפסק פנדל לטובת אחי נצרת שיכלה כבר באותו רגע להגדיל את היתרון אך עלי חטיב פספס את ההזדמנות. שחקני אחי חזרו לעצמם במהירות וכמה דקות לאחר מכן הצליחו להכריע את המשחק וקבעו 3:1 .

במהלך המשחק נרשמו חילופי דברים בין עלי חטיב לקהל של בני לוד ובסוף המשחק זה גרם למהומות כשהקהל של המארחת היה סוער. אז שוב, עלי חטיב נקשר למהומות.

פספס את ההזדמנות לכבוש וגרם למהומות בקהל. עלי חטיב

עלאא באכר אמר ליאללה,ספורט! בסיום המשחק: "נכנסו למשחק לא הכי טוב ואחר כך הצלחנו לכבוש את השער הראשון ומאז הכל הלך טוב". לגבי תקופתו האחרונה אמר "אמח בתקופה טובה, נכנס לעניינים לאט לאט ומודה לכל השחקנים על התמיכה בהשתלבות. מקווה לקחת את אחי נצרת למעלה כמה שאפשר".

הפועל עכו – הפועל נצרת עלית

מתחילת המשחק עכו הייתה הדומיננטית , בשלב מסוים הצופים קיבלו על המגרש "דו קרב פנדלים" מעניין כאשר נצרת עלית טענה לפנדל אך לא קיבלה אותו, ומיד אחרי מי שקיבלה פנדל היא דווקא הפועל עכו. לאחר ויכוחים בין השחקנים על מי יבעט את הפנדל נקבע כי ציון צמח יבעט ולרוע מזלו הפנדל נהדף.

אבו ענזה נכנס כמחליף ולאחר מהלך מרהיב שלו כבש את השער שהיה גם השער המכריע של המשחק ותוצאת הסיום 3:1 לעכו.

מלבד שני המשחקים הללו נרשמו התוצאות הבאות בלאומית: הפועל ר"ג - מכבי שעריים 1:1, מכבי הרצליה - הפועל קטמון 4:0, הפועל ירושלים - הפועל פ"ת 3:1

כבר אמרנו, לא חסרות הפתעות בליגה הזו. ממתינים בקוצר רוח ליום שני ובו מחכים לנו משחקים לא פחות מעניינים.

#אחינצרת #הפועלעכו

כתבות נוספות