קבלת שבת ליגה א' צפון: דרבי סוער בכפר כנא, אבי מלכה שוב כבש

אסי גלבוע - הפועל אכסאל

אבי מלכה והפועל אכסאל, הפועל אכסאל ואבי מלכה, מה זה משנה בעצם. ניצחון לאכסאל וצמד לאבי מלכה שיחד בניצוחו של איימן חלאילה הצליחו להתנתק מכל מה שקורה סביבם בתקשורת. איכסאל מתמקמת חזק בראש הטבלה והיריבות שלה צריכות לחשוש עוד יותר ממה שחששו עד עכשיו.

הפועל חדרה - מכבי דליית אל כרמל

בראיון האחרון ליאללה,ספורט! אמר סלים עמאש שהוא וקבוצתו חושבים אך ורק על עליית ליגה. כשספגה חדרה את שני השערים זה לא כל כך היה נראה כך אך התעשתו מהר. אגב, עמאש כבש צמד היום וחדרה החמיצה לא פחות משני פנדלים. זה נגמר בניצחון 4:2 אך יכול היה להיגמר יותר.

המפסידה, דליית אל כרמל, פספסה נקודות חשובות: למזלה - מגדל העמק הפסידה לקריית אתא, לרוע מזלה - מחר יתקיים משחק בין טבריה להרצליה ששתיהן מעליה בטבלה, אחת מהן לבטח תגדיל ממנה את הפער.

מכבי צור שלום - הפועל בית שאן

הפועל בית שאן הצליחה להוציא 1:0 מהמשחק הזה וזאת אחרי שהאתגר שלה היה כפול היום. בית שאן הגיעה לאחר המשחק מול טבריה בו פספסה הזדמנות אדירה להשיג שלוש נקודות שיצמידו אותה יותר לצמרת ובנוסף כל הרעש התקשורתי סביב המשחקים הכשרים או לא כשרים וסביב עפיף נזאל.

שחקני הפועל בית שאן וצור שלום בעת המשחק היום

צילום: הדף הרשמי הפועל בית שאן

בנושא עפיף נזאל שהטענה הייתה שלא קיבל את האישורים והעברתו לא בוצעה כמחויב על פי חוק טענו בהנהלת בית שאן כי הטענה חסרת בסיס ולא נכונה.

ובנושא השני בו עסקו לאחרונה, התבטא מנכ"ל הקבוצה וטען כי "הכל שמועות והוא לא מתייחס לשמועות, גם הוא שמע שפנו לאחד השחקנים(לא ציין את שמו) והוא אכן יזומן לחקירה בנושא"

צעירי כפר כנא - הפועל כפר כנא

בזמן שכולם התעסקו בפרשות ויצמן יער, נרשם לו דרבי לוהט בכפר כנא.

זה התחיל בדקה ה-17 עם שער של אדהם שלבי מכדור חוזר של דודי אלישע והתגובה של צעירי כפר כנא הגיעה לקראת סוף המחצית הראשונה לאחר הכשלה של אבי חי שכבש את שער השוויון. מתחילת המחצית השנייה צעירי כפר כנא נותרו בעשרה שחקנים והתוצאה הסופית הייתה חלוקת נקודות בין הקבוצות, תיקו 1:1 .

מלבד האירועים המקצועיים היו כמה אירועים אישיים על כר הדשא כאשר נרשמה קטטה קטנה בין ג'יהאד רביע ושוקי ביראני שהסתיימה בסוף המשחק כאשר השלימו בין הצדדים. בנוסף, השחקן מוחמד אבוליל מצעירי כפר כנא סרב לצאת מוחלף בדקה ה-62' אך לבסוף אחרי דרמה של שתי דקות בלבד הוא הוחלף.

על אף ריבוי האירועים במשחק, בצעירי כפר כנא לא היו טענות כלפי השיפוט וטענו כי "מלבד מקרה הכרטיס האדום ומקרה נוסף במהלך המשחק השיפוט היה הוגן, לא באים לשופט בטענות"

שלום אדרי, שהורחק בדקה ה-46 למשחק אמר ליאללה, ספורט! כי "התחלנו קצת מבוהלים וחוץ מזה היינו בסדר גמור, אם לא הייתי מקבל את הכרטיס האדום אני לא רואה סרט אחר חוץ משלוש נקודות שלנו. היינו יותר טובים, אנחנו יותר טובים"

אם לא היה מורחק היו מנצחים? אדרי.

תמונה מתוך: פייסבוק

עוד הוסיף אדרי בנושא ההרחקה ועל קבוצתו: "אני לוקח אחריות מלאה. התוצאות האחרונות לא משקפות בעיות בקבוצה שלנו, צחי עושה עבודה מדהימה איתנו ואנחנו מעריכים אותו מאוד, בנינו קבוצה יחד איתו החל מהסיבוב השני ומאמינים בעצמנו. בטוח שלא נרד ליגה"

מחר ישחקו הפועל "רובי שפירא" מול בקה אל גרבייה ועירוני טבריה מול הפועל הרצליה. סוף שבוע של כדורגל עוד לא הסתיים, נמתין בקוצר רוח לסיום המחזור.

#שלוםאדרי

כתבות נוספות