משחק צמרת וקרבות על הפלייאוף

הליגה הלאומית היא הליגה אולי ההפכפכה ביותר מבחינת התוצאות. במחזורים האחרונים ראינו לא מעט הפתעות ולבטח גם השבוע נקבל כמה כאלה.

בני לוד ואחי נצרת יפגשו למשחק בעל חשיבות רבה מספר מחזורים לפני סיום הליגה ,המשחק ישפיע על השאלה למי יינתן הכרטיס לפלייאוף.

בני לוד עם תיקו 3-3 מול נתניה במחזור האחרון,תקווה לנצח ,לצבור שלוש נקודות יקרות לא פחות מזה ,שלוש נקודות שיקרבו אותם לפליאוף העליון שבסופו יקבעו העולות לליגת הראשונה. אחי נצרת לעומתה מגיעה לאחר הפסד ביתי להרצליה במחזור האחרון והיא תנסה להתאושש עם ניצחון יוקרתי.

כפי שכולנו יודעים, מרכז הטבלה בליגה הלאומית מאוד צפוף וכל נקודה משפיעה עליו,לכן מצפה לנו משחק חם.

ואם בצמרת עסקינן , ביום ב' תפגוש מכבי נתניה במשחק חוץ את הלהיט של הליגה עד כה בית"ר תל אביב -רמלה, שהוכיחה שעם הסגל הצעיר והמוכשר שלה היא יכולה לעשות צרות לכל קבוצה.

הפחות מפתיעה מבין השתיים,זאת שהתרגלנו שלא מפסידה גם לא ניצחה הזמן האחרון,נתניה מגיעה אחרי שלוש תוצאות תיקו רצופות של משחקים רבי שערים ,בהם ספגה לא פחות משמונה שערים, מה שלא אפיין אותם עד כה, ותנסה לחזור למסלול הניצחנות עם הכובש המצטיין שלה דיא סבע.

לא כבש במשחק האחרון. אולי הפעם? סבע

תמונה מתוך: פייסבוק

אין ספק שיהיה מעניין במחזור הנוכחי כשקבוצות צמרת ישחקו מול קבוצות התחתית שאלו מצידן ינסו להפתיע ולגרור אותנו למאבק צמוד עד הסוף ,כפי שכבר התרגלנו בליגה הלאומית!

#ליגהלאומית #מכבינתניה #אחינצרת

כתבות נוספות