יעקוץ את האקסית ? הפריחה המחודשת של דאבור

מה לא אמרו על אנס דאבור? פוטנציאל גדול, פרובקטור לא קטן או שחקן בעייתי. לאחר שנים בהן עבר השחקן טלטלות רבות בקבוצות שונות בקריירה נראה שהוא מצא לו בית חם בבני לוד. היום במפגש מסקרן של הליגה הלאומית יפגוש דאבור את האקסית ואת קבוצת האם בה הכל התחיל.

אין ספק שאנס דאבור הוא אחת הסחורות הכי החמות בבני לוד ובליגה הלאומית, מאז שהשחקן הגיע לקבוצה בפנקסו רשומים ארבעה שערים ושני בישולים. השחקן שהצטיין בעבר במדי אחי נצרת כשחקן התקפה, קשר קיצוני וניסה את מזלו בליגת העל (מכבי נתניה והפועל חיפה) כל הזמן עושה את הדרך חזרה אל קבוצת האם והפעם עשה דאבור את המעבר המפתיע ביותר לאחר חצי עונה באחי נצרת כשעבר לבני לוד.

אנס נחוש שהכישרון שלו יפרוץ שוב והשמיים הם הגבול. ורגע לפני שהוא נוסע ללוד, שוחחנו עם דאבור בראיון בלעדי ליאללה,ספורט!

דאבור, מפגש מול האקסית, שיחקת אי פעם נגד נצרת? ומה הן התחושות לפני?

את האמת שזאת הפעם הראשונה שאני משחק מול אחי נצרת, יש עליי לחץ עצום אבל אני היום שחקן ששייך לבני לוד ומה שיש לי להגיד זה : אינשאללה היום ניצחון על אחי.

אם אנחנו שואלים את אנס דבור, למה אחרי חצי עונה השנה באחי אתה עוזב את הקבוצה ונוסע ללוד ?

פשוט מאוד לא היה לי נוח באחי נצרת בחודש האחרון שלי ,בחצי הראשון של העונה הנוכחית, לכן לקחתי את ההחלטה לעבור ולהמשיך בבני לוד, ובינתיים ההחלטה מסתמנת כהחלטה נכונה וטובה כמו שחשבתי.

אז הגעת ללוד ומאז הכל הולך לך, האם זו פריחה מחודשת של אנס? כן, הגעתי לבני לוד ומאז הכל זורם ואנס דאבור מרגיש כמו בבית. אני מסכים איתך שזאת פריחה מחודשת, אני מכוון גבוהה ורוצה לשחק בליגת העל אם זה עם בני לוד, לא יהיה מאושר ממני, ואם לא אז אני מאוד מקווה למצוא לי קבוצה בליגת העל ולשחק בשורותיה.

יעקוץ את האקסית? דאבור

תמונה מתוך: פייסבוק

לוד מכוונת עליה ?

פלייאוף עליון זו המטרה הכי חשובה,דברים יכולים לקרות ואולי לוד תעלה ואנחנו נהיה גאים ושמחים. אבל חייבים להתרכז במטרה העיקרית והיא פלייאוף עליון.

מילה אחרונה של אנס דאבור.

המשחק הבא הוא משחק סופר חשוב לשתי הקבוצות, אבל לי זה חשוב ביותר כי אני פוגש את קבוצת האם שלי, אני מאחל את כל ההצלחה לאחי נצרת אבל רק אחרי המשחק הזה, אני בא במטרה לנצח את המשחק.

#אנסדאבור #אחינצרת #בנילוד #ראשי

כתבות נוספות