דרבי לוהט ומשחק צמרת: המשחקים המסקרנים של ליגה א'

ליגה א' צפון סיפקה לנו בשבוע שעבר מספר משחקים שעוד ידובר עליהם בסיום העונה,בטח כשזהות העולה תיקבע ושאר קבוצות הפלייאוף יתפסו מקום. עבר רק שבוע ושוב מספר משחקים במוקד:

הפועל כפר כנא -צעירי כפר כנא

דרבי לוהט בעיר ,כאשר מצד אחד הפועל המקומית מגיעה לאחר תיקו מפתיע מול המועמדת הבכירה לעלייה ,הפועל חדרה

ובמרחק סביר מהמקום המוביל לירידת ליגה.

צעירי כפר קנא מגיעים גם הם לאחר תיקו אחת במשחק מול באקה אל גרבייה, משחק תחתית אמיתי שהסתיים בשיוויון נקודות והם חייבים להתחיל לצבור נקודות אם הם לא רוצים לראות עצמם בסוף העונה בליגה הרביעית. אגב, שחקני צעירי כפר כנא מודעים לכך ואף מסרו ליאללה,ספורט! שהם באים נחושים ולא מתכוונים לצאת עם פחות משלוש נקודות מהמשחק הזה.

צור שלום - הפועל בית שאן

בצל כל הפרשה בה מופיע לא מעט שמו של איתן טייב, בית שאן מגיעה לאחר תיקו 2-2 דרמטי מול עירוני טבריה כשהחלוץ לירון אלימלך לוהט מאז שהגיע עם צמד ענק ובנוסף חזרתו של באסל טהאא ל-18 ואולי אף ישירות להרכב לאחר הרחקה.

בצור שלום כמעט וסיפקו את הפתעת המחזור הקודם ,כשכבר הצליחו להוביל על הראשונה בטבלה הפועל איכסאל 2-0 באיכסאל אך לבסוף נכנעו בדקה ה90 למהפך אדיר בתוצאה 3-2 וירדו בהלם מהמגרש.

הפועל הרצליה - עירוני טבריה

הרצליה מארחת את הקבוצה מעיר הכנרת במשחק מאוחר שייערך במוצאי שבת, כשהם עם מומנטום לאחר ניצחון 4-2 על מגדל העמק. בתווך מקווים לנצל את הפרסומים על שביתה של שחקני טבריה, בעקבות אי תשלום משכורות.

עירוני טבריה ,כמו שכבר הוזכר בפרסומים שונים על כך ששחקניה אינם הגיעו לאימון בעקבות איחור בתשלום משכורת אחת, מגיעה לאחר תיקו מאכזב מול בית שאן לאחר שכבר הובילו 2-0.

אוהדי טבריה מצידם ,העלו סרטון בו נראו שחקני הקבוצה מקיימים אימון בסגל מלא ,והם מקווים שקבוצתם תצא עם ניצחון קריטי במקום על הפלייאוף.

השביתה תשפיע על היכולת במגרש? שחקני טבריה

#עירוניטבריה #הפועלביתשאן

כתבות נוספות