קנדיל: אני שואף להגיע לנבחרת. עוד צעד אחד ואנחנו בטוחים בפלייאוף העליון

השוער מחמוד קנדיל, שנבחר לשוער המחזור של יאללה,ספורט! , מציג יכולת טובה ועקבית במשך כל משחקיו האחרונים בקבוצתו בני סכנין.

בראיון בלעדי התייחס השוער לתקופתו האחרונה והטובה בקבוצה: "אף פעם לא מסתכל על הרמה האישית שלי, תמיד על הרמה הקבוצתית. אנחנו כל הזמן כקבוצה, גם באימונים וגם בחדר ההלבשה"

עוד הוסיף קנדיל לגבי הקבוצה כי "בתחילת העונה היו הרבה שחקנים חדשים, לקח קצת זמן עד שהתחברנו אבל עכשיו אנחנו סוף סוף מביאים את התוצאות החיוביות".

בנושא המשחק אחרון מול כפר סבא בו ניצחו קנדיל וקבוצתו 1:0 אמר כי "היה משחק מאוד מאוד קשה, יש להפועל כפר סבא שחקנים חדשים שנלחמו והגיעו להרבה הזדמנויות אבל מה שחשוב לנו זה שהשגנו את שלוש הנקודות שנתנו לנו דחיפה לפלייאוף העליון".

קנדיל. נהנה מעונה מוצלחת מאוד

עוד לגבי הפלייאוף העליון הוסיף: "זה נכון שאנחנו מרגישים קצת בטוחים שמדברים איתנו על הפלייאוף העליון וזה ברור, אין בזה סוד. תמיד יש לנו שאיפות להסתכל למעלה. בהתחלה היה חשוב לנו לברוח מלמטה ועשינו פער שלדעתי הוא באמת טוב, אך יש לנו עוד ארבעה משחקים. עוד צעד אחד ואנחנו שם"

לא מעט נקשר שמו של השוער עם נבחרת ישראל לאחרונה, בעיקר מצד הקהל של סכנין: "אני שומע את זה הרבה אבל לא מתייחס לזה בכלל. מתרכז רק באיך להביא את הקבוצה כמה שיותר למעלה, לא רוצה להתייחס לדברים שלא קיימים. אם זה יהיה אני אשמח, אם לא אז צריכים להמשיך לעבוד קשה ולהצליח כה שיותר עם הקבוצה. כמובן שאני שואף להגיע לשם, כמו כל שחקן".

היום (18.02) תצא בני סכנין לאשדוד למשחק חשוב מאוד עבורה וגם עבור היריבה שרוצה להימנע מקרבות הירידה בסוף העונה: "ראינו שיש להם מאמן חדש, אני מקווה שנבוא מוכנים כמו כל המשחקים שעברו ונשיג את שלוש הנקודות שידחפו אותנו לפלייאוף".

הקהל של בני סכנין חוגג את הניצחון האחרון על הפועל כפר סבא

צילום: מערכת יאללה,ספורט!

#מחמודקנדיל

כתבות נוספות