חיים בלאלה לנד

איחלו להם חמישיות ורביעיות, הם באו עם תסכול מהמשחקים האחרונים והצליחו להפוך את אותו תסכול להצלחה גדולה. הפועל חיפה הצליחה לנצח בפעם הראשונה בסמי עופר וקבעה 3:0 אדום עם צמד של מהראן לאלה ושער נוסף של שלומי ארביטמן.

קבוצתו של יואב כץ, שהתחזקה בכמה שחקני רכש מפתיעים בחלון ההעברות האחרון, הגיעה לדרבי החיפאי לאחר משחק לא פשוט במסגרת הגביע ועוד שני משחקי ליגה שהמשותף לכולם הם שהם לא היו מוצלחים ובאף אחד מהם היא לא הצליחה לנצח. האדומים פתחו את המשחק כשעוד מכבי חיפה הייתה יריבה מעט מאיימת והחמיצה כמה כדורים מאוד מסוכנים שהגיעו לפיט פלטהאוזן, אך במחצית השנייה היריבה נחלשה מאוד והם ניצלו זאת לטובתם.

כובש הצמד בדרבי הוא מהראן לאלה, האיש שייחלו לו עתיד הרבה פחות מזהיר, ובכל החתמת שחקן התקפה חדש בהפועל חיפה הוא הראשון שהיה צפוי לשלם את המחיר. אך לאלה, לא ממהר לפנות את מקומו ועושה זאת כשמוכיח פעם אחר פעם כמה הוא רלוונטי ומשמעותי לחוליית ההתקפה של דני גולן.

לאלה כבש עד כה שבעה שערים במסגרת הליגה ושער נוסף בגביע הטוטו וסך הכל עם שמונה שערים הוא לוקח מאחמד עאבד את תואר מלך השערים של שחקני המגזר בליגת העל.

בסיום המשחק התייחס לאלה ואמר: "זלזלו בנו. אנחנו מסתכלים גבוה, גם על הפלייאוף העליון. צריכים להמשיך לאכול את הדשא. תחרות בחדר ההלבשה זה תמיד טוב"

אז כנראה שהתשובה של מהראן לאלה לירוקים שאיחלו לו תבוסה הייתה ברורה, או במילים אחרות כל אלו שחשבו שהאדומים יהיו המובסים כנראה הבינו שהם חיו בלאלה לנד.

#מהראןלאלה #הפועלחיפה

כתבות נוספות