התחזית לעונה הקרובה: שמש חזקה בסכנין

מה עוד אפשר להגיד על הקבוצה שהוכיחה לכל הליגה ש"אפשר לעשות יש מאין"? הנה אנחנו במחזור ה-23 בני סכנין שוב מוכיחה לכולנו שגם ללא שמות מפורסמים וללא תקציבי ענק אפשר לקחת קבוצה ולגרום לה לשחק כדורגל טוב ולהתברג בצמרת.

הערב(12.02) ארחה בני סכנין את הפועל כפר סבא באצטדיון דוחא. דקות ראשונות נפתחו עם לחץ דווקא של האורחת אך מהר מאוד הקבוצה של יוסי אבוקסיס התעשתה וכל התקפה שלה הפכה למסוכנת עד שזה התבשל לגול ניצחון שאותו כבר לא אחר מזה שסידר לאדומים את שני הניצחונות האחרונים - עידן שמש.

עידן שמש, שעד היום שיש ככלי ההתקפי של אבוקסיס מהספסל, עלה דווקא היום בהרכב הפותח והראה שהוא יכול להכריע משחק לא רק כשהקבוצה "זועקת לו לעזרה". העבודה שיוסי אבוקסיס עושה עם החלוץ הצעיר והרעב להצלחה בשם עידן שמש היא פשוט פנטסטית, הרי עד לא מזמן היו דיבורים סביב רצונו של שמש לעזוב ולחפש קבוצה בה ימצא את מקומו היציב יותר בו יראה יותר את כר הדשא, אך מאז הוחלט על ידי הצדדים על הישארותו של שמש במועדון הוא רק מוכיח להם שהוא שווה את ההשקעה ואם לא ייצא לקבל דקות במועדון אחר, הוא ללא ספק רוצה וצריך לקבל אותן כאן.

מי שעוד נתן הופעה מרשימה הערב ולא בפעם הראשונה הוא השוער מחמוד קנדיל, שבקבוצתו כבר עלו רחשים על כך שראוי לקבל זימון לנבחרת ישראל בקרוב.

יוסי אבוקסיס התייחס לנושאים אלו בסוף המשחק ואמר: "לא משחק גדול שלנו אבל היה לנו אופי במשחק הזה. שמח מאוד מהניצחון הזה, ניצחון של אופי שחשוב אחרי שקבוצות הצמרת איבדו נקודות. כפ"ס הקשו עלינו"

בנושא הפלייאוף העליון התחייס אבוקסיס ואמר "אם טיפה נצא מהפוקוס אנחנו נמעד, המשחק הבא באשדוד מבחינתו הוא משחק העונה"

בנושא מחמוד קנדיל: "בחור יוצא מן הכלל, השנה הוא בעונה פנטסטית, אוהב את האופי שלו והמקצוענות שלו"

ולגבי עידן שמ אמר "חלק אמרו לי לפתוח איתו וחלק לא, שמח שהיום פתחנו איתו אבל נחכה ונראה לגבי ההמשך"

בשבוע הבא תצא בני סכנין למשחק חוץ באשדוד מול קבוצה חלשה אך קבוצה שיודעת שנמצאת בסכנה ועליה לעשות הכל כדי להשיג כל נקודה שאולי תציל אותה ממאבקי ירידה.

#עידןשמש #בניסכנין

כתבות נוספות