הקהל שמח. הקבוצה לוהטת

ללא ספק סכנין בניהולו של המאמן יוסי אבוקסיס היא הקבוצה הלוהטת בליגה. הקבוצה של המגזר חיברה ניצחון ליגה שלישי ברציפות אחרי 1-0 על כפר סבא באצטדיון דוחא משער של החלוץ החם עידן שמש שכבש משחק רביעי ברציפות.

אין חולקים על העובדה שהקהל של סכנין מהווה פקטור אמיתי עבור הקבוצה. הקהל אשר היה מסוכסך בתחילת העונה עם ההנהלה, הספיק לגרום לכולם לשכוח את זה ובמשחק האחרון של הקבוצה נתן תצוגה של ממש ולא הפסיק לשיר גם אחרי סיום ההתמודדות. השיא הגיע בסוף המשחק כשהתאחדו יחד עם השחקנים והצוות המקצועי לצלילי השיר הנפוץ "יאללה יאללה יא סכנין".

יישמע מעט מצחיק לכתוב בכזו התלהבות שהקבוצה שרה ביחד עם הקהל, לחלק מהקבוצות זה ייראה אפילו נורמטיבי לחלוטין, אך זה לא מובן מאליו. לא כל קבוצה בליגת העל מחזיקה היום בקהל גדול ודוחף, ואגב, כל שחקן כדורגל שחותם בקבוצה חושב טוב טוב האם הוא ישחק בקבוצה עם קהל גדול או לא, החלום של כדורגלן הוא להבקיע שער ולשמוע אלפים צורחים מאושר.

אם כך, את הסצנה שראו בדוחא ביום ראשון האחרון(11.02) עוד יזכרו הרבה זמן בסכנין. והקהל, שדובר לא מעט מה כוחו עבור קבוצת כדורגל, יחד עם העובדה שהניצחון האחרון העלה את הקבוצה למקום החמישי, הם רק עוד דחיפה לקבוצה הלוהטת של יוסי אבוקסיס כדי להבטיח מקומם בפלייאוף העליון. ואגב, הם קרובים מאוד לעשות זאת.

צפו בקהל האדום חוגג:

#בניסכנין

כתבות נוספות