שניים זה הכי אחי

אחי נצרת הגיעה רעבה למשחק בנשר במסגרת המחזור ה-23 בליגה הלאומית והצליחה להשיג 3 נקודות חשובות שממקמות אותה במקום השביעי. עלי ח'טיב בסיום המשחק: "מכוונים להגיע לפלייאוף העליון. השתפרנו בתקופה האחרונה"

הירוקים הגיעו להתמודדות לא פשוטה מול קבוצתו של אלדד שביט שאמנם רשמה ארבעה משחקים ללא ניצחון אך הגיעה חדורת מטרה לנצח את המשחק הזה ולהתרחק מהתחתית. מהלך המשחק במחצית הראשונה היה לטובת אחי נצרת, הכחולים נראו מבולבלים ולא מסודרים והירוקים ניצלו זאת ויצאו להתקפות מתפרצות שסיכנו את שערו של בומשטיין שוב ושוב.

השחקן הבולט ביותר של החבורה מנצרת היה מרטין הארגנטינאי שעל אף הרעש שסבב סביבו בתקופה האחרונה הוא הוכיח כמה יכולות יש לו והיה המאיים והדומיננטי ביותר בהתקפה.

הקהל הירוק יצא מרוצה הפעם

עוד בלט לחיוב השחקן עלי ח'טיב שרשם לזכותו משחק טוב מאוד ואף אמר בסיום: "באנו לבית שקשה לקחת ממנו נקודות, ולקחנו אותן זה הכי חשוב. יש לנו השתפרות בתקופה האחרונה על אף שיש לנו הרבה שחקנים צעירים. יש לנו עוד משחק לבוא אליו מוכנים ולקחת שלוש נקודות במטרה להגיע לפלייאוף העליון"

בקשר לעתידו הוסיף עלי: "אני חתום באחי נצרת לעוד כמה שנים, מכוונים שנה הבאה לעליית ליגה"

במשחק הבא תפגוש אחי נצרת את מכבי שעריים שאולי הלחץ בו היא נמצאת בתחתית הביא לה תוצאות חיוביות והיא תגיע במומנטום טוב אחרי 3:0 על אחת המועמדות לעלייה הפועל עכו. אין ספק שמצפה לאחי נצרת קרב לא פשוט.

#אחינצרת #עליחטיב

כתבות נוספות